Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1363

Zmień widok:
powiat legionowski, Skrzeszew, Energooszczędny nowy dom niskie koszty utrzymania
1 150 000 zł

Energooszczędny nowy dom niskie koszty utrzymania

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    122 m2
  • Cena za m2:
    9 386 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Energooszczędny nowy dom niskie koszty utrzymania

powiat legionowski, Skrzeszew
1 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Stary Mokotów, Asfaltowa | 64 mkw | Przedwojenna kamienica
1 910 000 zł

Asfaltowa | 64 mkw | Przedwojenna kamienica

Warszawa, Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    29 843 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Asfaltowa | 64 mkw | Przedwojenna kamienica

Warszawa, Stary Mokotów, Asfaltowa
1 910 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
3 200 zł

Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    66 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

Warszawa, Bielany, Loteryjki
3 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa
4 400 zł

Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    53 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa

Warszawa, Białołęka
4 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę
2 100 zł

Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    65 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Zobacz>>>kawalerka z widokiem na Wisłę

Warszawa, Białołęka, Nowodworska
2 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Okęcie, NOWE | 34 m² | Parking i piwnica
3 000 zł

NOWE | 34 m² | Parking i piwnica

Warszawa, Włochy Okęcie
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    88 zł
  • Liczba pokoi:
    2

NOWE | 34 m² | Parking i piwnica

Warszawa, Włochy Okęcie, Marcina Flisa
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Ksawerów, Lokalizacja / Metro Wilanowska / Do remontu
895 000 zł

Lokalizacja / Metro Wilanowska / Do remontu

Warszawa, Mokotów Ksawerów
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    15 798 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Lokalizacja / Metro Wilanowska / Do remontu

Warszawa, Mokotów Ksawerów, Cieszyńska
895 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 3 pokoje na poddaszu 85m² | metro | widok
3 900 zł

3 pokoje na poddaszu 85m² | metro | widok

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    45 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje na poddaszu 85m² | metro | widok

Warszawa, Wola, Wolska
3 900 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Słupno, Działka budowlana 959 m² | Słupno gm. Radzymin
440 000 zł

Działka budowlana 959 m² | Słupno gm. Radzymin

powiat wołomiński, Słupno
  • Powierzchnia:
    959 m2
  • Cena za m2:
    458 zł

Działka budowlana 959 m² | Słupno gm. Radzymin

powiat wołomiński, Słupno, Szczęśliwa
440 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Koło, Niebanalne - kultowe miejsce - tramwaj 1 min
850 000 zł

Niebanalne - kultowe miejsce - tramwaj 1 min

Warszawa, Wola Koło
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    14 061 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Niebanalne - kultowe miejsce - tramwaj 1 min

Warszawa, Wola Koło, Obozowa
850 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.