Fotografia nieruchomości


Kluczową kwestią przy sprzedaży lub najmie nieruchomości jest profesjonalnie przygotowana oferta, na którą składa się czytelny opis oraz fachowe zdjęcia nieruchomości. W dzisiejszych czasach potencjalny nabywca lub najemca zwraca przede wszystkim uwagę na wizualną stronę oferty. Podczas poszukiwań, osoby zainteresowane zakupem lub wynajmem mieszkania przeglądają tysiące ofert. Dobrze przygotowane zdjęcia sprawią, że ogłoszenie przyciągnie uwagę kupujących lub wynajmujących.

Zrobienie zdjęć nieruchomości jest zadaniem, które tylko potencjalnie wydaje się proste. Na rynku nieruchomości można spotkać wiele ofert, które właśnie stroną graficzną nie tylko nie przyciągają, ale wręcz odstraszają zainteresowane osoby. Wynika to z braku doświadczenia w fotografii nieruchomości.

Warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, specjalizującego się i doświadczonego w fotografii nieruchomości, dzięki czemu unikniemy podstawowych błędów związanych z przygotowywaniem oferty. Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi fotograficzne, przy których wykorzystujemy sprzęt o wysokiej jakości. Wykorzystujemy także wirtualne spacery, polegające na wykorzystaniu techniki zdjęć 360⁰. Dzięki temu poszukujący nowego lokum, od razu po zobaczeniu oferty mogą zapoznać się z układem mieszkania. Nasze usługi mają znaczący wpływ na szybkość przeprowadzonej transakcji.

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.


FOTiCA fotografia
profesjonalna sesja fotograficzna nieruchomości     Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie
www.fotica.pl
tel. 602-710-310