Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

Warszawa, Bielany, Loteryjki
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
3 200 zł
Numer oferty
34964551297 (MLS)
Typ transakcji
Wynajem
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
66 zł / m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2/2
Liczba wind
1
Liczba poziomów
0
Dostępne od
2026-05-15
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
2025

Opis nieruchomości

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bielany, ul. Loteryjki

Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze (ostatnim) w kameralnym budynku przy ul. Loteryjki. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, cichym i zielonym osiedlu na Bielanach. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w nowe meble oraz sprzęty AGD i gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Układ mieszkania
Lokal o powierzchni 48 m² składa się z:

salonu z aneksem kuchennym,

oddzielnej sypialni,

łazienki,

przedpokoju,

balkonu.

Część dzienna to przestronny, doskonale doświetlony salon z aneksem kuchennym. W strefie wypoczynkowej znajduje się wygodna kanapa, stolik kawowy oraz szafka RTV. Wydzielono tu również część jadalnianą ze stołem i krzesłami. Z salonu prowadzi wyjście na balkon z widokiem na zieleń oraz zadbane tereny osiedla.

Aneks kuchenny jest widny i został częściowo oddzielony od salonu funkcjonalnym blatem w formie wyspy z krzesłami barowymi. Kuchnia jest w pełni wyposażona w nowy sprzęt AGD: lodówkę z zamrażarką, płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę oraz kuchenkę mikrofalową. Duża ilość szafek i wygodne blaty zapewniają komfort przygotowywania posiłków.

Sypialnia to jasne i ustawne pomieszczenie wyposażone w łóżko z nowym materacem oraz bardzo pojemną, trzydrzwiową szafę na garderobę. Łazienka wykończona w nowoczesnym stylu, oferuje dużą i wygodną kabinę prysznicową, umywalkę, toaletę, lustro oraz szafki na kosmetyki. Przedpokój wyposażony został w szafę w zabudowie oraz wieszak na odzież wierzchnią, co ułatwia organizację przestrzeni.