Rekomendacje


„Bez cienia wątpliwości polecam współpracę z AN BRIK. Mieliśmy kilka trudnych tematów do rozgryzienia, z którymi nie poradziły sobie inne agencje nieruchomości, a w BRIK zostały one zaadresowane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku, Agencja w standardzie ma profesjonalne doradztwo i czuć zaangażowanie osób, z którymi się współpracuje, na każdym etapie procesu kupna-sprzedaży. Są to niewątpliwie elementy, które docenią zarówno kupujący, jak i sprzedający nieruchomości. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam z Waszych usług :)”
Tomasz Gorzkowski, listopad 2020

„Moja współpraca z firmą BRIK przebiegła BARDZO POMYŚLNIE, a to dzięki NIESAMOWITEJ Pani Pośrednik - Pani INDZE GORZELAK, która wykazując się DOSKONAŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ wszystkich zasad prawnych, wymogów i zwyczajów związanych z przeprowadzeniem zleconego sprzedania mieszkania, przeprowadziła mnie z WDZIĘKIEM, SPOKOJEM, TERMINOWO I PUNKTUALNIE przez cały proces, co było dla mnie zupełnie bezstresowe i dzięki temu Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ wspominam CAŁĄ WSPÓŁPRACĘ! BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !”
Krzysztof Seweryn, luty 2021


„Polecam Agencje Nieruchomości w 100%,w szczególności Panią Małgorzatę Żmude-Mierzejewska. Pełen profesjonalizm, Pani Małgorzata zrobiła o wiele więcej, niż to, co wynikało z jej obowiązków bycia pośrednikiem. Na stałe mieszkam za granica, nie musiałam się o nic martwic, wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie, rzetelnie i sprawnie. Bardzo dziękuje i naprawdę polecam, tym bardziej, że Pani Małgosia to przemiła osoba. Bardzo dziękuje.”
Ewa Michniewicz, październik 2020


„Przy sprzedaży mieszkania korzystaliśmy  z pomocy Pani Izabeli Więcej oraz Pana Krzysztofa Sarnowskiego .  Oboje Państwo są niezwykle rzeczowi, cierpliwi i pomocni, odpowiadają na wszystkie pytania i wszystko dokładnie tłumaczą. Warto też podkreślić, że mimo natłoku pracy są punktualni co do minuty!
Bardzo polecam Agencję Nieruchomości Brik, w przyszłości, jeśli na będzie okazja na pewno skorzystam ponownie z ich usług.”
Sylwia Kmieć, sierpień 2020


„Współpraca z Agencja BRiK oceniam na 5 gwiazdek. Jest to agencja godna polecenia. Sprzedaż naszego mieszkania przebiegła błyskawicznie i bezstresowo i jest to zasługa p. Joanny Sarnowskiej. Od początku do samego końca p. Joanna Sarnowska była zaangażowana w 100% i na każdym etapie służyła radą i pomocą. Świetny kontakt  nigdy nie było problemu żeby zadzwonić i się skonsultować odpowiedzi na maile czy sms błyskawiczne. Bardzo doceniam pomoc p. Joanny w kompletowaniu wszelkiej dokumentacji .Pomimo znacznej ilości wymaganych dokumentów transakcję udało się zrealizować w założonym terminie. Polecam wszystkim Agencję Nieruchomości BRiK.”
Daniel Celej, kwiecień 2021


„Panie Krzysztofie,
Bardzo dziękuje za mile i profesjonalne przeprowadzenie transakcji sprzedaży mojej nieruchomości.
Życzę wiele zadowolenia i osiągnięć w pracy zawodowej.”
Elżbieta Kucharska, sierpień 2019


„Bardzo dziękujemy Pani Izabeli Więcek,za współpracę i pomoc,przy sprzedaży mieszkania.Bardzo profesjonalnie i zawsze w miły sposób służyła nam pomocą.
Szybko i dobrze przebiegła sprzedaż, pomimo trudnego okresu czasu,w którym przyszło nam realizować sprzedaż,jeszcze raz dziękujemy.”
Sylwia Włodarczyk, lipiec 2020


„Szybka, profesjonalnie przygotowana i przeprowadzona transakcja. Łatwy i zawsze miły kontakt z Panią Ingą. Jako klient czułem się bardzo bezpiecznie. Z pełnym przekonaniem polecam usługi tej firmy.”
Wojciech Wilczyński, listopad 2020


„Sprzedażą naszego mieszkania zajęła się pani Małgorzata Żmuda-Mierzejewska i dopiero mając z Nią kontakt zrozumiałam, co to oznacza Agent z prawdziwego znaczenia. Pani Małgosia odpowiadała na każde nasze pytanie . Zawsze miała czas aby rozwiewać miliony naszych wątpliwości i zawsze znała odpowiedź. Jest niewyczerpaną skarbnicą wiedzy o rynku nieruchomości, procedurach, aspektach prawnych itd.. Bardzo doceniam też fakt, że na każdym etapie sprzedaży nawigowała nami i tłumaczyła, co powinniśmy zrobić, do jakiego urzędu się udać, jakie i kiedy składać wnioski. Pilnowała naszych dokumentów, zadbała również o nasz komfort w kontekście oglądania mieszkania i oprowadzania chętnych. Wszystko przebiegało nieinwazyjnie, uzgadniała naszą dostępność i gotowość na "gości" . Mieliśmy poczucie pełnej "opieki".  Bardzo dziękujemy <3 Polecamy z całym przekonaniem.”
Anna Kazakow, maj 2020


„Jestem mega zadowolona z tej agencji. Tam pracują sami profesjonaliści. Właściciele Państwo Sarnowscy i Pani Iza Więcek, dzięki której udało się sfinalizować kilka transakcji. Polecam BRIK w 100%. Kto nie wieży niech spróbuje!!!!”
Paulina Kokocińska, kwiecień 2021


„BRiK Nieruchomości. Korzystałem z usług firmy po raz drugi. Za pierwszym i drugim razem kupnem mieszkania i sprzedażą domu zajmowała się Pani  Małgorzata Żmuda-Mierzejewska. Osoba znająca się na swoim fachu. Charakteryzująca się  profesjonalną współpracą, uczciwym podejściem do klienta. Pani Małgorzacie wystarczy jedno spojrzenie by ocenić, zawsze trafnie, czy mieszkanie jest warte zachodu czy nie,  a czasami wystarczyły same zdjęcia. Dziękuję za zaufanie, cierpliwość, zawsze dobre rady, kompleksową pomoc również w kwestiach notarialnych jak również za uśmiech na co dzień.”
Mirek Jesionowski, styczeń 2020


„Agencja BRIK Nieruchomości jest absolutnie godna polecenia. Kilka lat temu pani Joanna Sarnowska pomogła mi w sprzedaży nieruchomości i teraz, gdy chciałam kupić mieszkanie, od razu wiedziałam, do kogo się zwrócić o pośrednictwo. Profesjonalizm, solidność i skuteczność, a do tego przemiła atmosfera i otwartość - tak mogę określić naszą współpracę. Zakup udał się bez problemu, a pokonanie pandemicznych meandrów urzędniczych okazało się proste.”
Izabela Stencel, styczeń 2021


„Z Agencją Nieruchomości Bródno sprzedałem mieszkanie w 2 tygodnie. Moje mieszkanie miało nieuregulowany grunt, w starym budownictwie, a mimo to po zaledwie dwóch tygodniach miało nowego właściciela. Kluczem do sukcesu były zdjęcia - ANB przygotowało je mega profesjonalny sposób, co przełożyło się na ilość klientów odwiedzających  nieruchomość i dzwoniących każdego dnia.
Sposób prezentowania mieszkania przed potencjalnymi nabywcami również był na na wysokim poziomie.
Polecam ANB każdemu kto musi szybko sprzedać nieruchomość.”
Bartosz Wiśniewski, lipiec 2018


„Jestem bardzo zadowolony z jakości usług świadczonych przez BRiK Nieruchomości. Mieszkanie wystawione za rozsądną cenę, nie jak w innych biurach poniżej wartości rynkowej byle szybko sprzedać. Mieszkanie świetnie przygotowane do prezentacji, na szczególną uwagę zasługuje spacer wirtualny. Ponadto dobry kontakt, pomoc jeśli chodzi o wymagane dokumenty. Cena usługi relatywnie wysoka, ale i jakość chyba najlepsza na rynku.”
Bartłomiej Zagórski, lipiec 2021

„Bardzo profesjonalna agencja nieruchomości współprowadzona przez miłą, uczynną i rzeczową osobę (pani Joanna Sarnowska), która znajdzie wyjście z każdej, nawet nieprzewidzianej sytuacji (okres pandemii i rozmaite związane z tym komplikacje...). Dzięki temu proces kupna-sprzedaży mieszkania był nie tylko tak bezproblemowy, jak to tylko w tym przypadku może być możliwe, ale i upłynął w sympatycznej atmosferze. Z tego powodu można wręcz żałować, że czas transakcji trwał dzięki sprawności Agencji BRiK tak krótko :-)”
Tomasz Biernacki, marzec 2020

Zobacz więcej opinii na Google »