Pośrednictwo

Pośrednictwo przy sprzedaży i kupnie nieruchomości

Decyzja o sprzedaży lub zakupie nieruchomości jest jedną z najbardziej doniosłych momentów w naszym życiu. Nie tylko oznacza, że będziemy musieli uczestniczyć w transakcji z obrotem wysokiej kwoty finansowej, ale także często jest to zmiana miejsca zamieszkania, a więc koniecznie trzeba  znaleźć idealne lokum. Dodatkowo transakcja kupna-sprzedaży związana jest z wieloma zagadnieniami prawnymi, które nie  są oczywiste dla osoby, która ma małe lub znikome doświadczenie na rynku obrotu nieruchomości. Sprzedaż nieruchomości nie jest łatwa zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego.

Przed sprzedającym stanie jeszcze wiele problemów takich jak: uzgodnienie niezbędnej dokumentacji, ustalenie rozsądnej ceny nieruchomości lub techniczna strona reklamowania mieszkania, domu czy działki oraz poszukiwania nabywcy. Wszystkie te czynniki wpływają na ogromny stres, ale też decydują o satysfakcji z przeprowadzonej skutecznie transakcji.

Rozwiązaniem jest sięgnięcie po pomoc biura nieruchomości, któremu można zaufać.

Agencja Nieruchomości BRIK działa na Warszawskim rynku obrotu nieruchomościami od 1996 roku.  Nasze biuro przygotuje:

  • dokumenty do sprzedaży
  • wyceni nieruchomość
  • opracuje strategię sprzedaży
  • wykona profesjonalne zdjęcia nieruchomości
  • wykona również tak obecnie potrzebny i oczekiwany przez klientów wirtualny spacer, polegający na wykorzystaniu techniki zdjęć 360⁰.

W trakcie długiej praktyki na rynku nieruchomości nasi agenci spotkali się z  różnymi sytuacjami prawnymi mieszkań, domów bądź gruntów. O sprzedażach nieruchomości wiemy praktycznie wszystko, co jest istotne na etapie ogarnięcia stanu prawnego nieruchomości. Nasze biuro przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy sprzedaży nieruchomości- od podjęcia decyzji o sprzedaży aż do przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi. O naszej skuteczności świadczy zadowolenie klientów, którzy przy okazji kolejnych transakcji decydują ponownie powierzyć nam swoją sprzedaż.

Rekomendacje

Rekomendacje google

Rekomendacje facebook

Nasze usługi kierujemy również dla Klientów, którzy chcą nabyć nieruchomość. Spośród tysiąca ofert pomożemy znaleźć odpowiednie mieszkanie, które jest idealne dla Ciebie i twoich potrzeb. Dzięki współpracy w ramach sytemu wymiany ofert MLS, mamy dostęp do wyłącznych ofert biur z całej Warszawy, a także z tereny całej Polski. Są to oferty sprawdzone pod względem prawnym, przygotowane o sprzedaży. Pomożemy wybrać odpowiednie mieszkanie uwzględniając Twój budżet i możliwości finansowe, a w razie potrzeby polecimy doświadczonego doradcę kredytowego.  Jeśli szukasz mieszkania, nie zwlekaj. Skontaktuj się z naszym biurem.


Pośrednictwo przy najmie i wynajmie nieruchomości

Nasze biuro prowadzi także usługi pośrednictwa w wynajmie nieruchomości. Decydując się na wynajem swojego mieszkania czy domu, przed wynajmującym czeka konieczność oddania w użytkowanie swojej własności zupełnie obcym osobom.  Właściciele wciąż zadają te same trudne pytania: czy mnie nie oszuka? czy nie zniszczy mi mieszkania? jak zabezpieczyć się prze nieuczciwym Najemcą, który nie będzie chciał się wyprowadzić? Wynajmując mieszkanie, chcemy znaleźć uczciwego i odpowiedniego najemcę, to oczywiste. Umowa najmu którą zwiąże się Wynajmujący z Najemcą powinna odpowiadać na takie  potrzeby. Nasze biuro pomoże Ci, świadcząc usługi takie jak:

  • prezentacja nieruchomości
  • zadbanie o prawne aspekty najmu nieruchomości
  • przygotowanie odpowiedniej oferty z wykorzystaniem profesjonalnych zdjęć i
  • wykonanie wirtualnej wizyty z wykorzystaniem zdjęć 360⁰, co umożliwi szybsze znalezienie najemcy na obecnie bardzo konkurencyjnym rynku najmu.

Szkoda, aby twoje mieszkanie, które powinno przynosić dochód stoi puste i generuje koszty.

Jeśli natomiast chcesz wynająć mieszkanie, zgłoś się do nas już dziś. Korzystając z bogatej bazy ofert znajdziemy odpowiednie lokum dla Ciebie.