Niebanalne - kultowe miejsce - tramwaj 1 min

Warszawa, Wola Koło, Obozowa
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
850 000 zł
Numer oferty
34964552544 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
14 061 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3/3
Liczba wind
0
Liczba poziomów
0
Dostępne od
2026-05-11
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
1955

Opis nieruchomości

Są mieszkania, które od początku dają poczucie możliwości.
Takie, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu - z przestrzenią do życia, odpoczynku i codzienności, do której naprawdę chce się wracać.

To funkcjonalne mieszkanie na warszawskim Kole łączy świetny układ pomieszczeń, bliskość zieleni i wygodną komunikację z centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących architekturę z lat 50-tych, solidne budownictwo i wyjątkowy charakter wnętrz.

Dokładny adres: Obozowa 95

ATUTY:
Miejsce z potencjałem na naprawdę wspaniałe życie.
Możliwość stworzenia nowoczesnej strefy dziennej z salonem i kuchnią
3 ustawne pokoje - wygodna przestrzeń do życia i pracy
Jasne, dwustronne mieszkanie - dobrze doświetlone przez cały dzień
Ceglana konstrukcja - trwałość, izolacja i przytulny klimat wnętrza
Tramwaj dosłownie minutę od budynku - szybki i wygodny dojazd do centrum
Kameralne osiedle z lat 50-tych - spokojne, zielone otoczenie
Zieleń w zasięgu kilku minut - Lasek na Kole i Park Moczydło

NIERUCHOMOŚĆ:
Tutaj możesz stworzyć przestrzeń dokładnie dopasowaną do swojego stylu życia — wygodną, funkcjonalną i po prostu dobrze zaprojektowaną do codzienności.
3 ustawne pokoje - idealne dla pary, rodziny lub do pracy z domu
Jasna kuchnia z oknem
Przestronny przedpokój z potencjałem do zabudowy