Home staging

Od decyzji sprzedaży nieruchomości do transakcji sprzedaży na właściciela czeka wiele etapów, które składają się na pomyślną sprzedaż. Jeszcze przed zrobieniem zdjęć należy zadbać o estetyczny wygląd mieszkania: podkreślić jego zalety i zneutralizować wady. Jest to jednak zadanie trudne dla osoby, która nie ma w tym doświadczenia. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług home stagera.


Czym jest home staging

Home staging to usługa polegająca na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. Początki home stagingu sięgają lat 70, kiedy to amerykańska agentka nieruchomości i pionierka home stagingu, Barbara Schwarz podbiła nowatorską metodą aranżacji wnętrz tamtejszy rynek nieruchomości.


Korzyści home stagingu

Z badań Barbary Schwarz wynika, że cena oferowana za nieruchomość rośnie średnio o 10%. Home staging nieruchomości przyczyni się także do jej szybszego sprzedania. Lifting nieruchomości sprawi przede wszystkim dobre wrażenie na potencjalnych nabywcach oraz uczyni nieruchomość wyróżniającą się na tle mnóstwa ofert, z którymi nabywcy spotykają się podczas poszukiwania nowego lokum.


Nasze usługi

U podstaw naszych usług leży zasada: maksymalny efekt przy minimalnych nakładach. Home staging jest sztuką podniesienia ceny sprzedawanego mieszkania, która nie wiąże się z nadmiernym inwestowaniem w mieszkanie, którego chcemy się pozbyć. Pomożemy uprzątnąć i przeorganizować wnętrze. Wyciągniemy atuty mieszkania oraz sprawimy, że stanie się ono funkcjonalne i przyjazne. Równie istotną kwestią jest pozbycie się przedmiotów, które swoją obecnością odstraszają nabywcę,  Często mieszkając w danej nieruchomości przywiązujemy się do niej emocjonalnie. Ciężko wtedy trzeźwo podejść do sprawy i zauważyć, co należy poprawić w mieszkaniu. Warto wtedy skorzystać z pomocy doświadczonego profesjonalisty, który wskaże potrzebne kroki. Zanim przekażemy nieruchomość do sprzedaży warto zadbać o jej odpersonalizowanie, tak aby potencjalni nabywcy poczuli się jak u siebie, a nie u kogoś innego.  Pomożemy także wprowadzić do mieszkania nowoczesne rozwiązania stylistyczne.


Przykładowe realizacje

2 pokoje na Pradze-Południe po generalnym remoncie przed remontem i po usłudze Home StaginguMieszkanie po generalnym remoncie przed i po usłudze Home StaginguMieszkanie 3 pokojowe Warszawa Praga-Północ


Kawalerka Wrzeciono Warszawa