O Firmie

Nasza firma BRiK Nieruchomości działa na warszawskim rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nieprzerwanie od ponad 25 lat. Pierwsze transakcje przeprowadziliśmy w 1996r. Wciąż z satysfakcją pracujemy dla Klientów, którzy powierzają nam swoje nieruchomości aby sprawnie, szybko i oczywiście z zyskiem je sprzedać.

Specjalizujemy się w sprzedaży zarówno domów, gruntów jak i mieszkań znajdujących się na terenie Warszawy i okolic. Dla klientów świadczymy kompleksowe usługi, zawsze służąc fachową poradą i wybierając najbardziej optymalne rozwiązania na każdym etapie procesu.

Profesjonalnie podchodzimy do sprzedaży nieruchomości.

Oferujemy fachową obsługę, pomoc przy regulowaniu stanów prawnych, pomoc przy sprzedaży zadłużonych mieszkań, profesjonalną sesję fotograficzną, usługi Home Staging, spacery wirtualne po nieruchomości, doradztwo kredytowe i wiele innych. Ale przede wszystkim oferujemy swoje zaangażowanie na każdym etapie procesu kupna- sprzedaży.

Zakup i sprzedaż nieruchomości w Warszawie to tylko z pozoru łatwy i przyjemny temat. Wielu Klientów już próbowało zmierzyć się z tym wyzwaniem samodzielnie, ale trzeba pamiętać, że jest to proces skomplikowany. Finalizacja opłacalnej dla klienta transakcji może być wynikiem jedynie wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości i nigdy nie jest dziełem przypadku.

Nasze biuro nieruchomości to zespół doświadczonych Pośredników, którzy od lat specjalizują się przede wszystkim w obsłudze procesu sprzedaży mieszkań i domów oraz gruntów. Jeśli więc dysponują Państwo nieruchomością przeznaczoną do sprzedaży - zapraszamy do nas! Oto dlaczego warto zlecić sprzedaż nieruchomości właśnie naszym specjalistom.

Posiadamy bogaty wybór mieszkań zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Real Estate Agency Warsaw

Our offer: apartments, flats, plots, houses, offices and commercial