Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1360

Zmień widok:
Warszawa, Bielany, Imponujący salon na rodzinnym osiedlu - GOTOWE
1 429 000 zł

Imponujący salon na rodzinnym osiedlu - GOTOWE

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    89 m2
  • Cena za m2:
    15 984 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Imponujący salon na rodzinnym osiedlu - GOTOWE

Warszawa, Bielany, Heroldów
1 429 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Funkcjonalna, nowa kawalerka | garaż w cenie
2 600 zł

Funkcjonalna, nowa kawalerka | garaż w cenie

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    100 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Funkcjonalna, nowa kawalerka | garaż w cenie

powiat wołomiński, Marki, Słoneczna
2 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus Skorosze, 3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia
959 000 zł

3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia

Warszawa, Ursus Skorosze
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    15 983 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | Skorosze | do wprowadzenia

Warszawa, Ursus Skorosze, Tomcia Palucha
959 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Bemowo, gotowiec, 7 pokoi, 7,6% ROI
1 100 000 zł
1 040 000 zł

Bemowo, gotowiec, 7 pokoi, 7,6% ROI

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    74 m2
  • Cena za m2:
    13 997 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Bemowo, gotowiec, 7 pokoi, 7,6% ROI

Warszawa, Bemowo, Rozłogi
1 100 000 zł
1 040 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Luksusowy Apartament w Royal Residence
1 986 000 zł

Luksusowy Apartament w Royal Residence

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    23 268 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Luksusowy Apartament w Royal Residence

Warszawa, Wilanów, Sarmacka
1 986 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, Komfortowy dom bliźniaczy w Ursusie!
2 499 000 zł

Komfortowy dom bliźniaczy w Ursusie!

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    292 m2
  • Cena za m2:
    8 558 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Komfortowy dom bliźniaczy w Ursusie!

Warszawa, Ursus, Henryka Melcera-Szczawińskiego
2 499 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Józefów, Komfortowy dom parterowy z pięknym ogrodem
2 499 000 zł

Komfortowy dom parterowy z pięknym ogrodem

powiat wołomiński, Józefów
  • Powierzchnia:
    195 m2
  • Cena za m2:
    12 815 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Komfortowy dom parterowy z pięknym ogrodem

powiat wołomiński, Józefów, Spokojna
2 499 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Dom z działką 3700 m na Bródnie
5 900 000 zł

Dom z działką 3700 m na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    558 m2
  • Cena za m2:
    10 573 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom z działką 3700 m na Bródnie

Warszawa, Targówek Bródno, Ostródzka
5 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, 1 pok METRO
2 500 zł

1 pok METRO

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    82 zł
  • Liczba pokoi:
    1

1 pok METRO

Warszawa, Targówek, Ks. Piotra Skargi
2 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, Mieszkanie na sprzedaż
699 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    43 m2
  • Cena za m2:
    16 218 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Kabaty, Przy Bażantarni
699 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.