Imponujący salon na rodzinnym osiedlu - GOTOWE

Warszawa, Bielany, Heroldów
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 429 000 zł
Numer oferty
34964552058 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
89 m2
Cena za m2
15 984 zł / m2
Liczba pokoi
4
Piętro
parter/4
Dostępne od
2026-07-01
Rok budowy
2000
Liczba sypialni
3

Opis nieruchomości

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie naprawdę blisko siebie - nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie?
To mieszkanie na Bielanach to coś więcej niż cztery ściany - to przestrzeń, w której codzienne życie naturalnie zamienia się we wspólne chwile. Sercem domu jest imponujący salon z kuchnią i wyspą - miejsce, gdzie gotowanie, rozmowy, zabawa z dziećmi i wieczorne gry planszowe stają się codziennym rytuałem. To tutaj buduje się relacje i wspomnienia, które zostają na lata.

ATUTY:

Mieszkanie w pełni wyposażone - gotowe do wprowadzenia bez żadnych prac.
Bardzo duży salon z kuchnią - prawdziwe centrum życia rodzinnego, idealne do wspólnego spędzania czasu.
Kuchnia na wymiar z wyspą - funkcjonalna, nowoczesna i stworzona do bycia razem.
Aż 3 sypialnie - wygodna przestrzeń dla całej rodziny.
Dodatkowa garderoba - ogromna ilość miejsca do przechowywania.
Okna na 3 strony świata (narożne mieszkanie) - doskonałe doświetlenie przez cały dzień i większa prywatność.
Kameralne, zamknięte osiedle - bezpieczeństwo i spokój dla Twoich dzieci.
Zielona okolica - idealna do spacerów, zabawy i aktywności na świeżym powietrzu.

NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie o powierzchni 89,4 m² i znajduje się na wysokim parterze (z 4). Składa się z:
- imponującego salonu z otwartą kuchnią - serca domu,
- trzech sypialni - w tym jednej obecnie zaaranżowanej jako gabinet, a drugiej wyposażonej w klimatyzację,