Komfortowy dom bliźniaczy w Ursusie!

Warszawa, Ursus, Henryka Melcera-Szczawińskiego
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 499 000 zł
Numer oferty
34964552021 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
292 m2
Cena za m2
8 558 zł / m2
Liczba pokoi
6
Piętro
parter/2
Liczba miejsc parkingowych
0
Stan budynku
Bardzo Dobry
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
2003
Powierzchnia działki
413 m2

Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży wygodny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 292 m² z działką 413m2.
Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 176 m2.
Na terenie działki mieszczą się też pomieszczenia gospodarcze z garażem ok. 70m2.

OKOLICA:
- dom mieści się przy ul. Henryka Melcera-Szczawińskiego w zielonej willowej części Ursusa.
- w pobliżu wiele sklepów Lidl, Biedronka, Netto, szkoła podstawowa
- dla aktywnych niedaleko stadion, basen, Park Czechowicki

DOBRA KOMUNIKACJA:
- blisko domu (ok. 100 m) przystanek autobusowy
- w pobliżu stacja PKP i WKD Michałowice
- dojazd do Śródmieścia autem zajmuje ok. 30-40 minut
- niedaleko wjazd na autostrady S2, S8

DOM SKŁADA SIĘ Z 3 KONDYGNACJI
PARTER:
- przedsionek
- mały pokój który można wykorzystać np. na biuro
- duży salon z możliwością przeznaczenia np. na działalność gospodarczą z dodatkowym, osobnym wejściem od podwórza z poziomu gruntu.

- przedpokój
W salonie/ jadalni zamontowana klimatyzacja

PODDASZE:
- sypialnia 1
- sypialnia 2
- sypialnia 3
- duża łazienka
- garderoba

ATUTY:
- funkcjonalny układ pomieszczeń
- wnętrza jasne, dobrze doświetlone: ekspozycja okien na północ, wschód i południe
- dom w bardzo dobrym stanie, w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia się