Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1365

Zmień widok:
Warszawa, Wola, Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro
1 760 000 zł

Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    69 m2
  • Cena za m2:
    25 507 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro

Warszawa, Wola, Skierniewicka
1 760 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Natolin, Mieszkanie na sprzedaż
690 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Natolin
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    13 243 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Natolin, Meander
690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, INWESTYCJA| BLISKO CENTRUM|2-PAK|BALKON|KW
915 000 zł

INWESTYCJA| BLISKO CENTRUM|2-PAK|BALKON|KW

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    19 344 zł
  • Liczba pokoi:
    2

INWESTYCJA| BLISKO CENTRUM|2-PAK|BALKON|KW

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie
915 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Siekierki, Nowoczesny dom | Mokotów Siekierki | ogród
5 400 000 zł

Nowoczesny dom | Mokotów Siekierki | ogród

Warszawa, Mokotów Siekierki
  • Powierzchnia:
    222 m2
  • Cena za m2:
    24 284 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Nowoczesny dom | Mokotów Siekierki | ogród

Warszawa, Mokotów Siekierki
5 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie
1 950 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    95 m2
  • Cena za m2:
    20 416 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie

Warszawa, Mokotów, Aleja Niepodległości
1 950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 2 pokoje z osobną kuchnią | Wola | od zaraz
3 300 zł

2 pokoje z osobną kuchnią | Wola | od zaraz

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    80 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje z osobną kuchnią | Wola | od zaraz

Warszawa, Wola, Aleja Solidarności
3 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe
3 800 zł

2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    76 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2-pokojowe mieszkanie bemowo miejsce parkingowe

Warszawa, Bemowo, Lazurowa
3 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras
6 480 000 zł

Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    165 m2
  • Cena za m2:
    39 272 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras

Warszawa, Wilanów Zawady, Syta
6 480 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Atrakcyjny dom z budynkiem biurowo-magazynowym
5 290 000 zł

Atrakcyjny dom z budynkiem biurowo-magazynowym

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    540 m2
  • Cena za m2:
    9 796 zł
  • Liczba pokoi:
    12

Atrakcyjny dom z budynkiem biurowo-magazynowym

Warszawa, Ursynów, Sarabandy
5 290 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Nowolipki, MOŻLIWOŚĆ 3 POKOI
755 000 zł

MOŻLIWOŚĆ 3 POKOI

Warszawa, Wola Nowolipki
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    15 100 zł
  • Liczba pokoi:
    2

MOŻLIWOŚĆ 3 POKOI

Warszawa, Wola Nowolipki, Mordechaja Anielewicza
755 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.