Atrakcyjny dom z budynkiem biurowo-magazynowym

Warszawa, Ursynów, Sarabandy
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
5 290 000 zł
Numer oferty
34964552084 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 zł / m2
Liczba pokoi
12
Piętro
parter/3
Rok budowy
2003
Dostępne od
2026-06-01
Szerokość działki
17
Forma własności
Własność
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu
Stan budynku
Bardzo Dobry
Materiał budowlany
cegła
Długość działki
98
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Liczba miejsc parkingowych
15
Powierzchnia działki
1 699 m2

Opis nieruchomości

Działka z domem i budynkiem biurowo-magazynowym | Warszawa, Ursynów

Na sprzedaż nieruchomość przy ul. Sarabandy, położona na działce o powierzchni 0,17 ha, zabudowana domem mieszkalnym ok. 220 m² oraz budynkiem biurowo-usługowo-magazynowym ok. 320 m².  
Łącznie to ponad 540 m² powierzchni użytkowej w dobrym standardzie, z dużym potencjałem mieszkaniowym i inwestycyjnym. Budynek komercyjny jest obecnie wynajmowany i generuje stały przychód

Dom mieszkalny — ok. 220 m²
Funkcjonalny dom z przestronnym układem pomieszczeń.

Parter:

salon z jadalnią ok. 48 m², kuchnia ok. 17 m², gabinet ok. 15 m², hall, kotłownia, WC, łazienka, garderoba, taras.

Piętro:

3 pokoje po ok. 20 m², każdy z balkonem, WC, łazienka, pralnia.

Dodatkowym atutem jest piękny ogród z widokiem na staw.

Budynek biurowo-usługowo-magazynowy — ok. 320 m²
Obiekt pełni funkcję siedziby firmy — składa się z biur, zaplecza socjalnego oraz powierzchni magazynowej na parterze.

Układ:

5 pomieszczeń biurowych, kuchnia, magazyn ok. 90 m² z bramą o wys. 3,5 m, kotłownia oraz mniejsze pomieszczenie magazynowe z bramą.

Na posesji dostępnych jest ok. 10-15 miejsc postojowych.