Mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie

Warszawa, Mokotów, Aleja Niepodległości
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 950 000 zł
Numer oferty
34964552529 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
20 416 zł / m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3/8
Typ budynku
Apartamentowiec
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2025-08-11
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne, Miejsca w garażu
Materiał budowlany
inne
Rok budowy
2007

Opis nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż - 95,51 m² | Al. Niepodległości, Stary Mokotów, Warszawa

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 95,51 m² + balkon, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku z lat 2007/2008, w prestiżowej części Starego Mokotowa - przy Alei Niepodległości.

Idealne jako mieszkanie lub biuro - obecnie wynajmowane jako biuro, co czyni je doskonałą inwestycją pod wynajem.

Rozkład pomieszczeń:

Przestronny salon: 24,64 m²
Trzy niezależne pokoje: 13,16 m², 10,06 m², 12,27 m²
Widna kuchnia: 12,19 m² - do aranżacji według własnego gustu
Szeroki hol: 11,07 m²
Łazienka z prysznicem: 4,25 m²
Oddzielne WC: 2,81 m²
Zabudowana loggia: 12,03 m² - przeszklona, biegnąca przez całą długość mieszkania

Budynek i lokalizacja:

Nowoczesny budynek z windą i całodobowym monitoringiem
Rewelacyjna komunikacja - metro Racławicka i Pole Mokotowskie (600 m), przystanki autobusowe
Bogata infrastruktura - sklepy, restauracje, punkty usługowe w zasięgu spaceru

Cena: 1 950 000 zł + miejsce parkingowe w garażu podziemnym 35 000 zł

Dlaczego warto?

Świetna lokalizacja - serce Mokotowa
Funkcjonalny układ - idealny dla rodziny lub jako przestrzeń biurowa lub usługowa