Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1364

Zmień widok:
powiat Warszawa, Warszawa, Mieszkanie na sprzedaż
648 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    13 787 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa, Przejezdna
648 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Kamionek, 3 pokoje, rozkładowe, oddzielna kuchnia.
740 000 zł

3 pokoje, rozkładowe, oddzielna kuchnia.

Warszawa, Praga-Południe Kamionek
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    11 897 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje, rozkładowe, oddzielna kuchnia.

Warszawa, Praga-Południe Kamionek
740 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służew, Przy parku!| Widok na zieleń | Metro Służew
990 000 zł

Przy parku!| Widok na zieleń | Metro Służew

Warszawa, Mokotów Służew
  • Powierzchnia:
    58 m2
  • Cena za m2:
    16 981 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przy parku!| Widok na zieleń | Metro Służew

Warszawa, Mokotów Służew, Batuty
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, 3 pokoje | dwustronne| duży balkon | garaż
1 125 500 zł

3 pokoje | dwustronne| duży balkon | garaż

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    17 315 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | dwustronne| duży balkon | garaż

Warszawa, Ursus, Kompanii Ak \"Goplana\"
1 125 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Kamionek, Kawalerka w Soho dla pierwszego najemcy
2 600 zł

Kawalerka w Soho dla pierwszego najemcy

Warszawa, Praga-Południe Kamionek
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    100 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka w Soho dla pierwszego najemcy

Warszawa, Praga-Południe Kamionek, Mińska
2 600 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, 4 pokojowe mieszkanie nad Jeziorkiem Kamionkowskim
7 500 zł

4 pokojowe mieszkanie nad Jeziorkiem Kamionkowskim

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    99 m2
  • Cena za m2:
    75 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokojowe mieszkanie nad Jeziorkiem Kamionkowskim

powiat Warszawa, Warszawa, Grochowska
7 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Metro 3\"- wyjątkowe, kompletne, widok za zawsze!
1 035 000 zł

Metro 3\"- wyjątkowe, kompletne, widok za zawsze!

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    18 380 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Metro 3\"- wyjątkowe, kompletne, widok za zawsze!

Warszawa, Targówek Bródno, Ludwika Kondratowicza
1 035 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.
1 590 000 zł

Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    91 m2
  • Cena za m2:
    17 378 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.

Warszawa, Ursynów Kabaty, Ekologiczna
1 590 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Na sprzedaż 2 pokoje Gocław
730 000 zł

Na sprzedaż 2 pokoje Gocław

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    14 174 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Na sprzedaż 2 pokoje Gocław

Warszawa, Praga-Południe Gocław, 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy
730 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus Gołąbki, OKAZJA INWESTYCYJNA – Warszawa Gołąbki
4 400 000 zł

OKAZJA INWESTYCYJNA – Warszawa Gołąbki

Warszawa, Ursus Gołąbki
  • Powierzchnia:
    1 284 m2
  • Cena za m2:
    3 426 zł

OKAZJA INWESTYCYJNA – Warszawa Gołąbki

Warszawa, Ursus Gołąbki, Kazimierza Jagiellończyka
4 400 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.