Przy parku!| Widok na zieleń | Metro Służew

Warszawa, Mokotów Służew, Batuty
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
990 000 zł
Numer oferty
34964552646 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
16 981 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3/10
Typ budynku
Blok Mieszkalny
Liczba wind
2
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2026-04-25
Materiał budowlany
rama H
Rok budowy
1974
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

Panoramiczny widok na Park | 3 Pokoje przy Metrze Służew

Na sprzedaż narożne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58,30 m2 położone przy ul. Batuty. To propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości z unikalnym widokiem, cenią ciszę oraz bezpośrednie sąsiedztwo natury na warszawskim Mokotowie.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE: Mieszkanie usytuowane jest w prestiżowej otulinie Parku Dolinka Służewiecka, tuż obok Służewskiego Domu Kultury. To miejsce unikalne w skali Warszawy - rano budzi tu śpiew ptaków, a z okien można obserwować naturę, w tym zamieszkujące pobliskie stawy rybitwy. Bliskość stacji Metra Służew zapewnia idealne połączenie z centrum miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe i sklepy.

POTENCJAŁ I WNĘTRZE (58,30 m²): Mieszkanie o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie, z oknami wychodzącymi na południe i zachód.

Salon (ok. 15 m²): z wyjściem na balkon, z którego roztacza się widok na parkową zieleń.
Dwie sypialnie (ok. 10 m² i 9,5 m²): ciche, jasne, każda idealna jako sypialnia lub pokój do pracy.
Kuchnia i przedpokój: Oddzielna, widna kuchnia oraz przestronny przedpokój z głębokimi szafami wnękowymi.
Łazienka i oddzielna toaleta: Wygodne rozwiązanie podnoszące funkcjonalność lokalu.

Lokal posiada klasyczny układ i przestrzeń, którą można dostosować do własnych potrzeb i własnej estetyki.