Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa, Przejezdna
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
648 000 zł
Numer oferty
34964552661 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
13 787 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1/3
Dostępne od
2026-05-12
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne
Rok budowy
2016
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

Jasne i słoneczne, wykończone w nowoczesnym standardzie, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Przejezdnej na warszawskiej Białołęce, na osiedlu Aura Garden.

Wjazd na osiedle przez szlaban, teren ogrodzony, monitorowany, z ochroną.

Osiedle utrzymywane jest przez ogrodnika.

Powierzchnia nieruchomości wynosi 47 m² i składa się z:

- otwartej kuchni połączonej z salonem (27,71 m²); kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty AGD: dużą lodówkę z zamrażarką, piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę, okap;

- pokoju (7,65 m²),

- sypialni (7,5 m²),

- łazienki (4,0 m²),

- przedpokoju.

Z salonu wyjście na balkon (6,57 m²) z widokiem na zieleń. Okna o ekspozycji wschódzachód. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z wysokiej jakości materiałów.

Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie 80 000 zł zakup obligatoryjny.

Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców prywatny plac zabaw, tylko dla mieszkańców naszego budynku.

Lokalizacja: W okolicy znajdują się tereny zielone sprzyjające rekreacji i wypoczynkowi.

Wyjście z tyłu osiedla prowadzi na Kanał Żerański idealne miejsce na spacery i jazdę na rowerze. Dojazd bezpośredni do metra Kondratowicza zajmuje tylko 20 minut, do metra Marymont również 20 minut. Dojazd do CH Targówek, Decathlon, IKEA, Leroy Merlin, Agata 12 minut, a do Galerii Północnej 15 minut. Szkoła Podstawowa nr 361 w odległości 1 km. Przedszkola i żłobki (Biały Królik, Baśniowa Dolina, Jarzębinka i inne) w promieniu 1 km. Przystanek autobusowy w odległości 600 metrów. W pobliżu znajdują się Żabka i Lewiatan.