Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1363

Zmień widok:
Warszawa, Wola, Atrakcyjne mieszkanie/Metro Płocka 100 m
1 069 428 zł

Atrakcyjne mieszkanie/Metro Płocka 100 m

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    14 999 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Atrakcyjne mieszkanie/Metro Płocka 100 m

Warszawa, Wola, Skierniewicka
1 069 428 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Świeżo wykończony apartament | Wysokie piętro
1 499 000 zł

Świeżo wykończony apartament | Wysokie piętro

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    27 976 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Świeżo wykończony apartament | Wysokie piętro

Warszawa, Mokotów, Cybernetyki
1 499 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, 3 Pokoje *Świetny rozkład *Harmony Park
3 950 zł

3 Pokoje *Świetny rozkład *Harmony Park

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    75 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 Pokoje *Świetny rozkład *Harmony Park

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Złoty Potok
3 950 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte
5 000 zł

Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    86 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte

Warszawa, Praga-Południe, Mińska
5 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, 2 pok. | Apartamenty Bakalarska | ogródek, loggia
779 000 zł

2 pok. | Apartamenty Bakalarska | ogródek, loggia

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    17 204 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok. | Apartamenty Bakalarska | ogródek, loggia

Warszawa, Włochy, Bakalarska
779 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, 2 pok, Metro, Zielone Bielany, Idealny układ
595 000 zł

2 pok, Metro, Zielone Bielany, Idealny układ

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    15 866 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok, Metro, Zielone Bielany, Idealny układ

Warszawa, Bielany, Wrzeciono
595 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Comfort and luxury in the heart of Warsaw!
11 800 zł

Comfort and luxury in the heart of Warsaw!

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    218 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Comfort and luxury in the heart of Warsaw!

Warszawa, Śródmieście, Twarda
11 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Lokal na sprzedaż
3 300 000 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    225 m2
  • Cena za m2:
    14 666 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Pasaż Ursynowski
3 300 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Lokal w nowoczesnym apartamentowcu na Wilanowie
7 200 zł

Lokal w nowoczesnym apartamentowcu na Wilanowie

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    98 zł

Lokal w nowoczesnym apartamentowcu na Wilanowie

powiat Warszawa, Warszawa, Herbu Korczak
7 200 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Mieszkanie na sprzedaż
648 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    13 787 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa, Przejezdna
648 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.