Atrakcyjne mieszkanie/Metro Płocka 100 m

Warszawa, Wola, Skierniewicka
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 069 428 zł
Numer oferty
34964552740 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
14 999 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
10/16
Liczba poziomów
0
Liczba wind
1
Dostępne od
2026-05-13
Materiał budowlany
rama H
Rok budowy
1994

Opis nieruchomości

Zapraszam na prezentację mieszkania we wtorek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Tutaj zyskasz wygodny rozkład, dużo światła i metro dosłownie kilka kroków od domu. Wprowadź się bez remontu i korzystaj z miasta na własnych zasadach.

W skrócie:

- Wola / Skierniewicka 21
- 3 pokoje z możliwością 4 / 71,30 m²
- 10 piętro z 16 – piękny widok i zachody słońca
- metro Płocka – ok. 100 m
- loggia piwnica ok. 3,5 m² schowek na piętrze
- mieszkanie w stanie dobrym gotowe do wejścia
- parking dla mieszkańców za szlabanem

Mieszkanie:

- salon 20,6 m²
- pokój 13,5 m²
- pokój 13,9 m²
- oddzielna kuchnia 9,3 m²
- łazienka 4,1 m² osobne WC 1,9 m²

Strona świata: południowy zachód

Mieszkanie jest zadbane i wyposażone. Parkiet przeszedł renowację w 2020 r., wymieniono również instalację wodno-kanalizacyjną. Możesz od razu zamieszkać i urządzać przestrzeń po swojemu.

Budynek:

- rama H / 1994 r.
- bardzo dobry stan techniczny
- recepcja i całodobowa ochrona
- monitoring
- drzwi przeciwwłamaniowe
- zadbane części wspólne i windy

Stan prawny: Spółdzielczo- własnościowe z księgą wieczystą

Okolica i komunikacja:
- metro Płocka – 2 min pieszo
- przystanek tramwajowy – ok. 90 m
- przystanek autobusowy – ok. 70 m
- Lidl – ok. 450 m / 6 min spacerem
- Biedronka – ok. 500 m / 7 min spacerem
- Park Moczydło – ok. 900 m / 12 min spacerem