Wyniki wyszukiwania

Ofert: 643

Zmień widok:
Warszawa, Ursus, Kawalerka z osobną kuchnią i balkonem URSUS
497 000 zł

Kawalerka z osobną kuchnią i balkonem URSUS

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    14 978 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka z osobną kuchnią i balkonem URSUS

Warszawa, Ursus, Kazimierza Pużaka
497 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję
540 000 zł

Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    16 167 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję

Warszawa, Praga-Południe, Jarocińska
540 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sielce, Nowe 2 pokoje z balkonem - gotowe do wprowadzenia
841 000 zł

Nowe 2 pokoje z balkonem - gotowe do wprowadzenia

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    24 881 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowe 2 pokoje z balkonem - gotowe do wprowadzenia

Warszawa, Mokotów Sielce, Stanisława Kierbedzia
841 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Na sprzedaż nowe, klimatyzowane mieszkanie
664 000 zł

Na sprzedaż nowe, klimatyzowane mieszkanie

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    19 621 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Na sprzedaż nowe, klimatyzowane mieszkanie

Warszawa, Praga-Północ, Łochowska
664 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga, Mieszkanie na sprzedaż
746 500 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    21 994 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga, Białostocka
746 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, METRO Młynów, zieleń, cisza, park
600 000 zł

METRO Młynów, zieleń, cisza, park

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    17 647 zł
  • Liczba pokoi:
    2

METRO Młynów, zieleń, cisza, park

Warszawa, Wola, Czorsztyńska
600 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Okęcie, 34 m² | Parking i piwnica w cenie
655 000 zł

34 m² | Parking i piwnica w cenie

Warszawa, Włochy Okęcie
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    19 264 zł
  • Liczba pokoi:
    2

34 m² | Parking i piwnica w cenie

Warszawa, Włochy Okęcie, Marcina Flisa
655 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Metro Słodowiec | Klimatyzacja | Duży taras
700 000 zł

Metro Słodowiec | Klimatyzacja | Duży taras

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    20 588 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Metro Słodowiec | Klimatyzacja | Duży taras

Warszawa, Bielany, Stefana Żeromskiego
700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sielce, Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ
847 000 zł

Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    24 897 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ

Warszawa, Mokotów Sielce, Stanisława Kierbedzia
847 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Kawalerka | 2 pokoje | 34,15m²
465 000 zł

Kawalerka | 2 pokoje | 34,15m²

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    13 616 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka | 2 pokoje | 34,15m²

Warszawa, Praga-Południe, Ludwika Mycielskiego
465 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.