METRO Młynów, zieleń, cisza, park

Warszawa, Wola, Czorsztyńska
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
600 000 zł
Numer oferty
34964552476 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
17 647 zł / m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2/4
Dostępne od
2026-05-11

Opis nieruchomości

Zamieszkaj od zaraz w mieszkaniu, gdzie komfort łączy się ze świetną lokalizacją!
To przestrzeń idealna dla osób, które chcą wprowadzić się bez żadnych nakładów — odświeżone wnętrza i funkcjonalny układ sprawiają, że można tu wygodnie żyć od pierwszego dnia.
Meble w sypialni i salonie zapewnią długotrwałą satysfakcję z ich użytkowania.

Doskonale sprawdzi się jako wybór dla pary lub inwestora, który wie, że bliskość metra, pełna infrastruktura okolicy i praktyczny rozkład to pewny atut zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

ADRES:
Ul. Czorsztyńska 2, Wola - tętniąca życiem, a jednocześnie kameralna lokalizacja w sercu zachodniej Warszawy.

ATUTY:
Spektakularna cisza i widok na zieleń — zarówno od strony sypialni, jak i salonu.
Funkcjonalny układ - 2 pokoje z aneksem kuchennym.
Mieszkanie z dobrą energią - świeżo odświeżeniu
Pokochasz to miejsce za komfort życia od pierwszego dnia, bez stresu i dodatkowych nakładów.
Zakochasz się w okolicy - miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią bliskość trzech pięknych parków: Moczydło (stawy, alejki spacerowe), Sowińskiego (kameralny klimat, amfiteatr), Szymańskiego (fontanny, skatepark, siłownia na świeżym powietrzu).

OSIEDLE:
Kameralne, spokojne otoczenie pełne zieleni - idealne do codziennego życia i prawdziwego odpoczynku.
Rewelacyjna komunikacja - z ul.. Czorsztyńska 2, na stację metra Młynów jest zaledwie ok. 1,1 km pieszo, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy.