Wyniki wyszukiwania

Ofert: 195

Zmień widok:
powiat nowodworski, Sowia Wola, Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola
1 100 000 zł

Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

powiat nowodworski, Sowia Wola
  • Powierzchnia:
    118 m2
  • Cena za m2:
    9 322 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

powiat nowodworski, Sowia Wola
1 100 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, KOBYŁKA - SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY
2 999 999 zł

KOBYŁKA - SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    551 m2
  • Cena za m2:
    5 435 zł
  • Liczba pokoi:
    9

KOBYŁKA - SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY

powiat wołomiński, Kobyłka, Kwiatowa
2 999 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Wyjątkowy dom na Mokotowie, Inwestycyjnie
7 200 000 zł

Wyjątkowy dom na Mokotowie, Inwestycyjnie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    500 m2
  • Cena za m2:
    14 400 zł
  • Liczba pokoi:
    8

Wyjątkowy dom na Mokotowie, Inwestycyjnie

Warszawa, Mokotów, Ikara
7 200 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem
2 750 000 zł

Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    308 m2
  • Cena za m2:
    8 928 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Podleśna
2 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Sprawdź >>> Dom wolnostojący, 6 pokoi, 2 garaże
1 990 000 zł

Sprawdź >>> Dom wolnostojący, 6 pokoi, 2 garaże

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    260 m2
  • Cena za m2:
    7 630 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Sprawdź >>> Dom wolnostojący, 6 pokoi, 2 garaże

Warszawa, Białołęka
1 990 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, mały dom na dużej działce w doskonałej lokalizacji
1 800 000 zł

mały dom na dużej działce w doskonałej lokalizacji

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    151 m2
  • Cena za m2:
    11 920 zł
  • Liczba pokoi:
    3

mały dom na dużej działce w doskonałej lokalizacji

powiat wołomiński, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Niski, Na cele mieszkaniowe lub komercyjne
3 900 000 zł

Na cele mieszkaniowe lub komercyjne

Warszawa, Wilanów Niski
  • Powierzchnia:
    375 m2
  • Cena za m2:
    10 400 zł

Na cele mieszkaniowe lub komercyjne

Warszawa, Wilanów Niski, Biedronki
3 900 000 zł
Szczegóły
Łomianki, Buraków, Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.
2 990 000 zł

Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.

Łomianki, Buraków
  • Powierzchnia:
    357 m2
  • Cena za m2:
    8 375 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.

Łomianki, Buraków, 11 Listopada
2 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów
2 171 000 zł

Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    170 m2
  • Cena za m2:
    12 733 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów

Warszawa, Bemowo, Szeligowska
2 171 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Międzylesie, Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki
1 700 000 zł

Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki

Warszawa, Wawer Międzylesie
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    15 454 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki

Warszawa, Wawer Międzylesie, Pod Brzozami
1 700 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.