mały dom na dużej działce w doskonałej lokalizacji

powiat wołomiński, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 800 000 zł
Numer oferty
34964532207 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
11 920 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
parter/1
Dostępne od
2026-05-10
Typ zabudowy
Wolnostojący
Szerokość działki
33
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu
Forma własności
Własność
Stan budynku
Do Remontu
Materiał budowlany
pustak
Rok budowy
1976
Długość działki
24
Liczba sypialni
3
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Liczba miejsc parkingowych
4
Powierzchnia działki
1 236 m2

Opis nieruchomości

Polecam na sprzedaż nieruchomość w doskonałej lokalizacji  Marek pod Warszawą. 
Nieruchomość składa się z dużej zagospodarowanej działki budowlanej o powierzchni 1236 m kw na której znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 151 m kw z garażem.
Budynek wymaga remontu lub odświeżenia w zależności od wymagań użytkownika.
Działka ogrodzona i zagospodarowana z drzewami i krzewami ozdobnymi.
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne i nieuciążliwe usługi. Powierzchnia biologicznie czynna 30%.
Działka w kształcie litery L, teren płaski.
Dojazd do nieruchomości z drogi równoległej do Al. Piłsudskiego. 
W pobliżu pełna infrastruktura sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, Ikea oraz  Centrum Handlowe i Park Handlowy Targówek.
Łatwy dojazd do Warszawy oraz do trasy szybkiego ruchu S-8.