Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów

Warszawa, Bemowo, Szeligowska
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 171 000 zł
Numer oferty
34964534286 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
12 733 zł / m2
Liczba pokoi
4
Piętro
parter/1
Liczba sypialni
3
Typ zabudowy
Wolnostojący
Długość działki
45
Ogrodzenie
Drewniane
Forma własności
Własność
Szerokość działki
19
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca parkingowe podziemne
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
1996
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Liczba miejsc parkingowych
2
Dostępne od
2025-12-21
Powierzchnia działki
893 m2

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w Szeligach przy Ulicy Szeligowskiej.

Usytuowany w cichym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy z Warszawą Bemowo. Komunikację z centrum Warszawy umożliwia znakomita lokalizacja - 50 m od przystanku, niedaleko powstającej linii metra- stacji Metro Chrzanów oraz 5 minut od wjazdu na trasę S8.

Dom idealny dla rodziny z dziećmi: blisko żłobek, przedszkole, szkoła języków obcych dla dzieci, plac zabaw, skwer, niepubliczna szkoła podstawowa Montessori, szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi, kościół.

Dom o powierzchni użytkowej 140,5 mkw. składa się z:

PARTER o powierzchni 90,5mkw.
Salon z kominkiem o powierzchni 32 mkw. z wyjściem na duży taras.
Kuchnia z jadalnią 30 mkw.
Łazienka 8 mkw.
Hol 8 mkw.
Gabinet 13,5 mkw.
Garaż oraz pomieszczenie techniczne około 40 mkw.

PIĘTRO o powierzchni 50 mkw.

Główna sypialnia 27 mkw.
Pierwsza sypialnia 10 mkw. z wyjściem na taras.
Hol 5 mkw.
Łazienka z prysznicem 8 mkw.

Dom został wybudowany w 1996 roku w technologii murowanej, na działce o powierzchni 893 mkw. Duży taras oraz zadbana, porośnięta zielenią część ogrodowa o powierzchni ok 500 mkw. wyeksponowana jest na południe gwarantując dobre nasłonecznienie przez cały rok.