Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m²

Warszawa, Bemowo Chrzanów, Batalionów Chłopskich
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 900 000 zł
Numer oferty
34964547652 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
22 198 zł / m2
Liczba pokoi
4
Piętro
parter/4
Typ budynku
Blok Mieszkalny
Liczba wind
1
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2026-03-30
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne
Rok budowy
2022
Liczba sypialni
3

Opis nieruchomości

Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m² - wysoki standard

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone z dbałością o każdy detal mieszkanie o powierzchni 85,56 m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji na warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich.

To nieruchomość, która łączy w sobie wszystkie cechy współczesnego apartamentu premium: ponadczasowy design, wysokiej klasy materiały wykończeniowe, funkcjonalny układ oraz unikalny atut w postaci prywatnego ogrodu o imponującej powierzchni 135,25 m², który stanowi naturalne przedłużenie przestrzeni mieszkalnej.

Oferta skierowana jest do osób, które poszukują nie tylko mieszkania, ale kompletnego stylu życia - komfortowego, nowoczesnego i gotowego do zamieszkania bez jakichkolwiek kompromisów.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

To mieszkanie wyróżnia się na tle innych nieruchomości dostępnych na rynku przede wszystkim spójnością projektu oraz jakością wykonania.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

powierzchnia 85,56 m² zaprojektowana w sposób maksymalnie funkcjonalny
prywatny ogród o powierzchni 135,25 m² z ekspozycją wschodnią
pełna prywatność dzięki usytuowaniu na parterze i układowi osiedla
wysoki standard wykończenia w stylistyce premium
zabudowa stolarska wykonana na indywidualne zamówienie
kuchnia z wyspą - serce domu zaprojektowane w nowoczesnym stylu