Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1363

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Zielona Sadyba | 2 pokoje | piwnica | 39m2
650 000 zł

Zielona Sadyba | 2 pokoje | piwnica | 39m2

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    16 696 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Zielona Sadyba | 2 pokoje | piwnica | 39m2

Warszawa, Mokotów, Powsińska
650 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służew, 91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m²
1 459 000 zł

91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m²

Warszawa, Mokotów Służew
  • Powierzchnia:
    91 m2
  • Cena za m2:
    15 933 zł
  • Liczba pokoi:
    3

91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m²

Warszawa, Mokotów Służew, Puławska
1 459 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Słoneczny apartament | Marina Mokotów
5 745 zł

Słoneczny apartament | Marina Mokotów

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    76 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Słoneczny apartament | Marina Mokotów

Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów
5 745 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Pyry Leśne | Dom z potencjałem inwestycyjnym
1 450 000 zł

Pyry Leśne | Dom z potencjałem inwestycyjnym

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    90 m2
  • Cena za m2:
    16 111 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Pyry Leśne | Dom z potencjałem inwestycyjnym

Warszawa, Ursynów, Macieja Rataja
1 450 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Lokal biurowy | Niezależne wejście | Metro | Ogród
7 800 zł

Lokal biurowy | Niezależne wejście | Metro | Ogród

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Lokal biurowy | Niezależne wejście | Metro | Ogród

Warszawa, Mokotów, Ksawerów
7 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, NOWE 2026 I Balkon 9 m2 I PŁD-ZACH I Garaż Komórka
649 900 zł

NOWE 2026 I Balkon 9 m2 I PŁD-ZACH I Garaż Komórka

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    13 839 zł
  • Liczba pokoi:
    2

NOWE 2026 I Balkon 9 m2 I PŁD-ZACH I Garaż Komórka

Warszawa, Ursus, Wiosny Ludów
649 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Olesin, DZIALKA I BIAŁOŁĘKA I POD DWULOKALOWY
999 000 zł

DZIALKA I BIAŁOŁĘKA I POD DWULOKALOWY

Warszawa, Białołęka Olesin
  • Powierzchnia:
    1 500 m2
  • Cena za m2:
    666 zł

DZIALKA I BIAŁOŁĘKA I POD DWULOKALOWY

Warszawa, Białołęka Olesin, Stumilowy Las
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, 4 pok./do wprowadzenia/dwa poziomy/po remoncie
1 850 000 zł

4 pok./do wprowadzenia/dwa poziomy/po remoncie

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    124 m2
  • Cena za m2:
    14 814 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pok./do wprowadzenia/dwa poziomy/po remoncie

Warszawa, Ursus, Władysława Hermana
1 850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Dla singla lub pary - Śródmieście Muranów
2 500 zł

Dla singla lub pary - Śródmieście Muranów

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    67 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Dla singla lub pary - Śródmieście Muranów

Warszawa, Śródmieście, Nowolipki
2 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Penthouse z prywatnym ogrodem na dachu
4 300 000 zł

Penthouse z prywatnym ogrodem na dachu

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    105 m2
  • Cena za m2:
    40 711 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Penthouse z prywatnym ogrodem na dachu

Warszawa, Mokotów, Janusza Kurtyki
4 300 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.