Słoneczny apartament | Marina Mokotów

Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
5 745 zł
Numer oferty
34964552924 (MLS)
Typ transakcji
Wynajem
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
76 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4/6
Typ budynku
Apartamentowiec
Liczba wind
1
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2026-03-25
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne
Rok budowy
2005

Opis nieruchomości

SŁONECZNY APARTAMENT W MARINA MOKOTÓW

Prywatny park | Ochrona i monitoring | Punkty handlowo-usługowe na terenie osiedla  | Miejsce parkingowe | Balkon | Klimatyzacja 

Wyjątkowy, słoneczny i w pełni umeblowany apartament na prestiżowym, strzeżonym osiedlu z jeziorkiem, placami zabaw i sklepami. Komfortowe wnętrza z wysokiej jakości meblami, skórzanym salonem i drewnianymi akcentami.

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD: 

* Przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią,
* 2 sypialnie z pełnym umeblowaniem,
* łazienka z wanną i funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze,
* balkon od strony zachodniej z hamakiem i stolikiem.

To wyjątkowe mieszkanie zostało zaprojektowane i urządzone przez właścicieli z użyciem szlachetnych materiałów i wykończeń najwyższej klasy. Drewniane podłogi oraz zabudowane szafy podkreślają jego elegancki charakter.

Zachodnia ekspozycja zapewnia doskonałe doświetlenie i klimatyczne światło o zachodzie słońca, a klimatyzacja gwarantuje komfort przez cały rok. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

INWESTYCJA: 

Marina Mokotów to kwintesencja ciszy i oaza zieleni w samym sercu warszawskiego Mokotowa. W ciepłe, słoneczne dni prywatny park ze starodrzewem oraz kaskadowe jeziorka umożliwią ochronę przed słońcem tworząc przyjemną strefę relaksu.