Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1361

Zmień widok:
Warszawa, Wola, Apartament 4-pok | 85 m2
1 999 000 zł

Apartament 4-pok | 85 m2

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    23 402 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament 4-pok | 85 m2

Warszawa, Wola, Wronia
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, 3 pokoje obok stacji metra Ursynów
860 000 zł

3 pokoje obok stacji metra Ursynów

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    58 m2
  • Cena za m2:
    14 827 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje obok stacji metra Ursynów

Warszawa, Ursynów, Wiolinowa
860 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
1 200 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    22 813 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, Hoża
1 200 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowa Mała Wieś, Dom wolnostojący | 154m2 | 5 sypialni | garaż
1 399 000 zł

Dom wolnostojący | 154m2 | 5 sypialni | garaż

powiat nowodworski, Nowa Mała Wieś
  • Powierzchnia:
    154 m2
  • Cena za m2:
    9 084 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom wolnostojący | 154m2 | 5 sypialni | garaż

powiat nowodworski, Nowa Mała Wieś
1 399 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Cztery pokoje z balkonem i tarasem
4 000 zł

Cztery pokoje z balkonem i tarasem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    46 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Cztery pokoje z balkonem i tarasem

Warszawa, Białołęka, Głębocka
4 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Świetnie zaprojektowane, cena z garażem!
4 500 zł

Świetnie zaprojektowane, cena z garażem!

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    66 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Świetnie zaprojektowane, cena z garażem!

Warszawa, Ursynów, Alternatywy
4 500 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skrzeszew, Energooszczędny nowy dom niskie koszty utrzymania
1 150 000 zł

Energooszczędny nowy dom niskie koszty utrzymania

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    122 m2
  • Cena za m2:
    9 386 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Energooszczędny nowy dom niskie koszty utrzymania

powiat legionowski, Skrzeszew
1 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Stary Mokotów, Asfaltowa | 64 mkw | Przedwojenna kamienica
1 910 000 zł

Asfaltowa | 64 mkw | Przedwojenna kamienica

Warszawa, Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    29 843 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Asfaltowa | 64 mkw | Przedwojenna kamienica

Warszawa, Stary Mokotów, Asfaltowa
1 910 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
3 200 zł

Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    66 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

Warszawa, Bielany, Loteryjki
3 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa
4 400 zł

Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    53 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom z ogródkiem – ul. Piknikowa

Warszawa, Białołęka
4 400 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.