Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1360

Zmień widok:
Wołomin, Sławek, Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony
1 050 000 zł

Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

Wołomin, Sławek
  • Powierzchnia:
    179 m2
  • Cena za m2:
    5 864 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

Wołomin, Sławek, Chodkiewicza
1 050 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Tania kawalerka z msc. postojowym
2 200 zł

Tania kawalerka z msc. postojowym

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    73 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Tania kawalerka z msc. postojowym

Warszawa, Targówek, Wyspowa
2 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Radna, elegancka kamienica
5 800 zł

Radna, elegancka kamienica

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    103 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Radna, elegancka kamienica

Warszawa, Śródmieście, Radna
5 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, 5 pokojowe mieszkanie w Warszawie
1 398 000 zł

5 pokojowe mieszkanie w Warszawie

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    140 m2
  • Cena za m2:
    9 985 zł
  • Liczba pokoi:
    5

5 pokojowe mieszkanie w Warszawie

Warszawa, Ursus, Poczty Gdańskiej
1 398 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia
2 800 zł

Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    88 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście, Nalewki
2 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą
645 000 zł
639 000 zł

3-pokojowe mieszkanie z garderobą

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    10 544 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie z garderobą

Warszawa, Targówek, Turmoncka
645 000 zł
639 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Przestrzeń, światło i widok | 2 tarasy i balkon
4 100 000 zł

Przestrzeń, światło i widok | 2 tarasy i balkon

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    148 m2
  • Cena za m2:
    27 667 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestrzeń, światło i widok | 2 tarasy i balkon

Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza
4 100 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Legionowo, Legionowo-3 pokojowe mieszkanie z potencjałem
550 000 zł

Legionowo-3 pokojowe mieszkanie z potencjałem

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    9 755 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Legionowo-3 pokojowe mieszkanie z potencjałem

powiat legionowski, Legionowo, Aleja 3 Maja
550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na wynajem
4 000 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    106 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Śródmieście, Złota
4 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Gotowiec inwestycyjny przy Lotnisku Chopina
11 200 000 zł

Gotowiec inwestycyjny przy Lotnisku Chopina

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    1 260 m2
  • Cena za m2:
    8 884 zł
  • Liczba pokoi:
    16

Gotowiec inwestycyjny przy Lotnisku Chopina

Warszawa, Włochy, Aleja Krakowska
11 200 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.