Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście, Nalewki
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 800 zł
Numer oferty
34964531264 (MLS)
Typ transakcji
Wynajem
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
88 zł / m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2/4
Typ budynku
Kamienica
Dostępne od
2025-07-09
Rok budowy
1959

Opis nieruchomości

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe w Śródmieściu na Muranowie w Warszawie.
Powierzchnia mieszkania 31,76 m2
Mieszkanie po generalnym remoncie.
Wysoki standard wykończenia.
W pełni wyposażone w meble.
Duży pokój z rozkładaną kanapą do spania, stołem i komodami.
W pokoju balkon francuski.
Oddzielna zamykana kuchnia z oknem, wyposażona w sprzęt AGD (nowoczesny piekarnik, płytę gazową, lodówkę i zmywarkę), szafki kuchenne, zlewozmywak, talerze, szklanki i sztućce.
Łazienka z kabiną prysznicową i dużym lustrem oraz szafkami w zabudowie meblowej. W łazience zainstalowana jest pralka.
W przedpokoju półki i pojemna, zabudowana szafa z lustrami.
Świetna lokalizacja, cicha okolica, bardzo dobrze skomunikowana. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja metra na Placu Bankowym. W niewielkiej odległości położone jest Centrum Handlowe Arkadia (sklepy, kina, restauracje).
W okolicy liczne miejsca parkingowe.
Tereny z dużą ilością zieleni. W pobliżu park Krasińskich i Stare Miasto.
Cena najmu 2.800,- zł/ miesiąc plus czynsz administracyjny 500,- zł, plus opłaty licznikowe za prąd i gaz.
Kaucja w wysokości 4.000,- zł.