Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1366

Zmień widok:
Warszawa, Wilanów Powsin, Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe
3 000 000 zł

Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    2 489 m2
  • Cena za m2:
    1 205 zł

Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe

Warszawa, Wilanów Powsin, Łęgowa
3 000 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, 4 pokoje (79 m²) z dużym balkonem wśró
1 049 000 zł

4 pokoje (79 m²) z dużym balkonem wśró

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    13 330 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje (79 m²) z dużym balkonem wśró

powiat wołomiński, Ząbki, Christiana Andersena
1 049 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Praga-Południe/ Po remoncie / Przestronne
4 000 zł

Praga-Południe/ Po remoncie / Przestronne

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    80 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Praga-Południe/ Po remoncie / Przestronne

Warszawa, Praga-Południe, Grochowska
4 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Słoneczne / Przy Fortach Bema / Dwustronne
980 000 zł

Słoneczne / Przy Fortach Bema / Dwustronne

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    69 m2
  • Cena za m2:
    14 182 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Słoneczne / Przy Fortach Bema / Dwustronne

Warszawa, Bemowo, Widawska
980 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Wierzbno, Mieszkanie na sprzedaż
985 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Mokotów Wierzbno
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    15 620 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Mokotów Wierzbno, Aleja Niepodległości
985 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 2 pokoje tuż przy stacji metra.
738 000 zł

2 pokoje tuż przy stacji metra.

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    17 778 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje tuż przy stacji metra.

Warszawa, Bemowo, Górczewska
738 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Ostatnie piętro | 4 pokoje | 3 balkony | garaż
1 699 000 zł

Ostatnie piętro | 4 pokoje | 3 balkony | garaż

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    87 m2
  • Cena za m2:
    19 394 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Ostatnie piętro | 4 pokoje | 3 balkony | garaż

Warszawa, Bielany, Sokratesa
1 699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, 2 pokoje w nowej inwestycji, wysoka jakość, garaż
3 200 zł

2 pokoje w nowej inwestycji, wysoka jakość, garaż

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    100 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje w nowej inwestycji, wysoka jakość, garaż

Warszawa, Wola Ulrychów, Redutowa
3 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, Bliskość lasu | Ostatnie piętro | Prywatność
2 070 000 zł

Bliskość lasu | Ostatnie piętro | Prywatność

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    17 844 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bliskość lasu | Ostatnie piętro | Prywatność

Warszawa, Ursynów Kabaty, Kabacki Dukt
2 070 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, 2-pokojowe, 47 mkw, dobra cena
884 000 zł

2-pokojowe, 47 mkw, dobra cena

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    18 701 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2-pokojowe, 47 mkw, dobra cena

Warszawa, Wilanów, Herbu Janina
884 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.