Bliskość lasu | Ostatnie piętro | Prywatność

Warszawa, Ursynów Kabaty, Kabacki Dukt
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 070 000 zł
Numer oferty
34964552086 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 844 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
6/6
Typ budynku
Blok Mieszkalny
Liczba poziomów
1
Liczba wind
1
Dostępne od
2026-05-05
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne
Materiał budowlany
inne
Rok budowy
2005
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

APARTAMENT TUŻ PRZY LESIE KABACKIM

Bliskość lasu | Cicha i spokojna okolica | Funkcjonalny układ | Bliskość komunikacji miejskiej 

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Mieszkanie o powierzchni 116 m2 składa się z:

* Salonu,
* kuchni,
* sypialni master z garderobą,
* pokoju z garderobą,
* dwóch łazienek..

BUDYNEK:

Budynek przy ul. Kabacki Dukt 4 to kameralna inwestycja mieszkaniowa z początku lat 2000, wpisująca się w charakter eleganckiej zabudowy Kabat. Obiekt zapewnia równowagę między komfortem mieszkania a kameralną skalą osiedla . W budynku znajduje się winda, a jego standard odpowiada współczesnym wymaganiom. Całość stanowi zadbaną, wielorodzinną zabudowę o spokojnym, osiedlowym charakterze, cenioną za połączenie funkcjonalności z wysoką jakością życia w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Ursynowa.

LOKALIZACJA:

Apartament znajduje się w jednej z najbardziej cenionych części dzielnicy Ursynów - spokojne i zielone Kabaty, położone na południu miasta. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Las Kabacki - największego rezerwatu przyrody w Warszawie, oferującego rozległe tereny spacerowe, ścieżki rowerowe i rekreacyjne . Jednocześnie okolica zapewnia świetną komunikację z centrum - w zasięgu krótkiego spaceru znajduje się stacja metra Kabaty oraz liczne przystanki autobusowe. Sama ulica Kabacki Dukt to kameralna, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa z początku XXI wieku, położona w cichej części osiedla, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury miejskiej - sklepów, restauracji i placówek edukacyjnych