Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1365

Zmień widok:
powiat wołomiński, Wołomin, 2 pokoje | 50 m² | balkon | 3 piętro | Wołomin
499 000 zł

2 pokoje | 50 m² | balkon | 3 piętro | Wołomin

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    9 889 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje | 50 m² | balkon | 3 piętro | Wołomin

powiat wołomiński, Wołomin, Wileńska
499 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ Pelcowizna, OKAZJA! - BULWARY PRASKIE - Ogródek 30m²!
880 000 zł

OKAZJA! - BULWARY PRASKIE - Ogródek 30m²!

Warszawa, Praga-Północ Pelcowizna
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    19 555 zł
  • Liczba pokoi:
    2

OKAZJA! - BULWARY PRASKIE - Ogródek 30m²!

Warszawa, Praga-Północ Pelcowizna, Jagiellońska
880 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na las
789 000 zł
779 000 zł

Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na las

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    13 685 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na las

Warszawa, Białołęka, Jana Husa
789 000 zł
779 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Zieleń i słońce – kawalerka na Sadybie
535 000 zł
495 000 zł

Zieleń i słońce – kawalerka na Sadybie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    27 m2
  • Cena za m2:
    18 265 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Zieleń i słońce – kawalerka na Sadybie

Warszawa, Mokotów
535 000 zł
495 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, garaż w cenie, niedaleko Parku Szczęśliwickiego
1 960 000 zł

garaż w cenie, niedaleko Parku Szczęśliwickiego

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    99 m2
  • Cena za m2:
    19 718 zł
  • Liczba pokoi:
    4

garaż w cenie, niedaleko Parku Szczęśliwickiego

Warszawa, Ochota, Opaczewska
1 960 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Apartament na osiedlu Marina Mokotów II
5 200 zł

Apartament na osiedlu Marina Mokotów II

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    98 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Apartament na osiedlu Marina Mokotów II

Warszawa, Mokotów, Białej Floty
5 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 3 pokoje, 2 balkony, 82 m² | Derby Białołęka
1 100 000 zł

3 pokoje, 2 balkony, 82 m² | Derby Białołęka

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    13 385 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje, 2 balkony, 82 m² | Derby Białołęka

Warszawa, Białołęka, Skarbka Z Gór
1 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, 1-pokojowe mieszkanie z balkonem | Praga-Północ
3 000 zł

1-pokojowe mieszkanie z balkonem | Praga-Północ

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    100 zł
  • Liczba pokoi:
    1

1-pokojowe mieszkanie z balkonem | Praga-Północ

Warszawa, Praga-Północ, Karola Darwina
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, METRO Młynów, zieleń, cisza, park
600 000 zł

METRO Młynów, zieleń, cisza, park

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    17 647 zł
  • Liczba pokoi:
    2

METRO Młynów, zieleń, cisza, park

Warszawa, Wola, Czorsztyńska
600 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Stary Żoliborz, Żoliborz / Ciche / Kamienica z windą
4 000 zł

Żoliborz / Ciche / Kamienica z windą

Warszawa, Stary Żoliborz
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    80 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Żoliborz / Ciche / Kamienica z windą

Warszawa, Stary Żoliborz, Juliusza Słowackiego
4 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.