Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Północ Nowa Praga, Wykończona kawalerka | Widok na Stad
549 000 zł

Wykończona kawalerka | Widok na Stad

Warszawa, Praga-Północ Nowa Praga
  • Powierzchnia:
    25 m2
  • Cena za m2:
    21 428 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Wykończona kawalerka | Widok na Stad

Warszawa, Praga-Północ Nowa Praga, Targowa
549 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa | do remontu | ostatnie piętro | 2 pok.
799 000 zł

Saska Kępa | do remontu | ostatnie piętro | 2 pok.

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    15 335 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Saska Kępa | do remontu | ostatnie piętro | 2 pok.

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Wandy
799 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Nowoczesne mieszkanie w kamienicy Metro Szwedzka
1 300 000 zł

Nowoczesne mieszkanie w kamienicy Metro Szwedzka

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    18 426 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Nowoczesne mieszkanie w kamienicy Metro Szwedzka

powiat Warszawa, Warszawa, Szwedzka
1 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ Stara Praga, 2 pokoje | Targowa | Metro | 44 m²
3 500 zł

2 pokoje | Targowa | Metro | 44 m²

Warszawa, Praga-Północ Stara Praga
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    79 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje | Targowa | Metro | 44 m²

Warszawa, Praga-Północ Stara Praga, Targowa
3 500 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Kawalerka z balkonem po pełnym remoncie
460 000 zł

Kawalerka z balkonem po pełnym remoncie

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    22 m2
  • Cena za m2:
    20 805 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka z balkonem po pełnym remoncie

powiat Warszawa, Warszawa, Jana Olbrachta
460 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 2 pokoje | nowoczesne | lux
619 000 zł

2 pokoje | nowoczesne | lux

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    29 m2
  • Cena za m2:
    21 344 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje | nowoczesne | lux

Warszawa, Białołęka, Modlińska
619 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, CENTRUM osobna kuchnia, ciche 0% PROWIZJI
3 000 zł

CENTRUM osobna kuchnia, ciche 0% PROWIZJI

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    68 zł
  • Liczba pokoi:
    2

CENTRUM osobna kuchnia, ciche 0% PROWIZJI

Warszawa, Wola, Miedziana
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, URSYNÓW 4 pokoje + miejsce w garażu
5 000 zł

URSYNÓW 4 pokoje + miejsce w garażu

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    89 m2
  • Cena za m2:
    56 zł
  • Liczba pokoi:
    4

URSYNÓW 4 pokoje + miejsce w garażu

Warszawa, Ursynów, Filipiny Płaskowickiej
5 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dwupoziomowe mieszkanie, 133.67, Marki, ul. Wilcza
1 170 000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie, 133.67, Marki, ul. Wilcza

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    133 m2
  • Cena za m2:
    8 752 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dwupoziomowe mieszkanie, 133.67, Marki, ul. Wilcza

powiat wołomiński, Marki, Wilcza
1 170 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Józefów, Segmenty/125m2/bez PCC/bez prowizji/1,5km od Wawy
790 000 zł

Segmenty/125m2/bez PCC/bez prowizji/1,5km od Wawy

powiat legionowski, Józefów
  • Powierzchnia:
    127 m2
  • Cena za m2:
    6 220 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Segmenty/125m2/bez PCC/bez prowizji/1,5km od Wawy

powiat legionowski, Józefów, Szkolna
790 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.