Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Stary Mokotów, Lokal biurowy - ponad 3m wysokości - Stary Mokotów
1 122 540 zł

Lokal biurowy - ponad 3m wysokości - Stary Mokotów

Warszawa, Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    15 900 zł

Lokal biurowy - ponad 3m wysokości - Stary Mokotów

Warszawa, Stary Mokotów, Puławska
1 122 540 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Mieszkanie na sprzedaż
1 599 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    104 m2
  • Cena za m2:
    15 375 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bielany, Literacka
1 599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu
660 000 zł

Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    18 949 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kilmatyczne mieszkanie na Żoliborzu

Warszawa, Żoliborz, Rafała Krajewskiego
660 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Zamieszkaj po swojemu blisko Warszawy
649 000 zł

Zamieszkaj po swojemu blisko Warszawy

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    81 m2
  • Cena za m2:
    7 992 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Zamieszkaj po swojemu blisko Warszawy

powiat piaseczyński, Piaseczno, Strusia
649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Mieszkanie na wynajem
5 000 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    57 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Praga-Południe, Żupnicza
5 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 2 pokoje po generalnym remoncie | Wola | blisko me
890 000 zł
850 000 zł

2 pokoje po generalnym remoncie | Wola | blisko me

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    17 894 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje po generalnym remoncie | Wola | blisko me

Warszawa, Wola, Obozowa
890 000 zł
850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Metro Słodowiec | Klimatyzacja | Duży taras
700 000 zł

Metro Słodowiec | Klimatyzacja | Duży taras

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    20 588 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Metro Słodowiec | Klimatyzacja | Duży taras

Warszawa, Bielany, Stefana Żeromskiego
700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, 2 pokoje na Powiślu przy Tamce – świetny punkt
3 000 zł

2 pokoje na Powiślu przy Tamce – świetny punkt

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    66 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje na Powiślu przy Tamce – świetny punkt

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Solec
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Dwustronne mieszkanie z widokiem w kamienicy
1 390 000 zł

Dwustronne mieszkanie z widokiem w kamienicy

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    22 063 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwustronne mieszkanie z widokiem w kamienicy

Warszawa, Mokotów, Wołoska
1 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, 3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba
1 270 000 zł

3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    11 924 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba

Warszawa, Wilanów, Syta
1 270 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.