3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba

Warszawa, Wilanów, Syta
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 270 000 zł
Numer oferty
34964553435 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
11 924 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2/3
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2026-05-20
Miejsca parkingowe
Miejsca w garażu
Rok budowy
2006
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

ENG below

106,5 m² | możliwość 4 pokoi | garaż | zielone osiedle | Zawady - ul. Syta

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 106,5 m² z możliwością wydzielenia 4 pokoju, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Sytej w Warszawie (Zawady / Wilanów).

Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, a jednocześnie z szybkim dostępem do infrastruktury Miasteczka Wilanów.

Dużym atutem nieruchomości jest funkcjonalny układ, który pozwala na łatwe wydzielenie czwartego pokoju z obecnej części jadalnianej, co czyni mieszkanie idealnym dla rodziny lub jako inwestycję.

Najważniejsze informacje
* powierzchnia: 106,5 m²
* liczba pokoi: 3 (z możliwością 4 pokoju)
* piętro: 2 / 3
* rok budowy: 2006
* budynek bez windy
* kameralna klatka - tylko 3 mieszkania na piętrze

Układ mieszkania
* duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią
(możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju)
* 2 ustawne sypialnie
* łazienka z wanną i prysznicem
* oddzielna toaleta
* garderoba
* przestronny korytarz z dużą szafą w zabudowie

Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest bardzo dobrze doświetlone:
* salon z kuchnią oraz jadalnią - zachód
* sypialnie - wschód

Standard wykończenia
W mieszkaniu zastosowano naturalne, wysokiej jakości materiały:
* podłoga - naturalna deska Merbau
* blat kuchenny - marmur naturalny
* marmurowe parapety