Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Bemowo, DOM BEMOWO DUZA DZIALKA
2 000 000 zł

DOM BEMOWO DUZA DZIALKA

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    5 714 zł
  • Liczba pokoi:
    10

DOM BEMOWO DUZA DZIALKA

Warszawa, Bemowo, Wojciecha Korfantego
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Falenica, PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA
980 000 zł

PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA

Warszawa, Wawer Falenica
  • Powierzchnia:
    145 m2
  • Cena za m2:
    6 758 zł
  • Liczba pokoi:
    5

PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA

Warszawa, Wawer Falenica
980 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Błonie, Do sprzedaży segment w Bloniu
850 000 zł

Do sprzedaży segment w Bloniu

powiat warszawski zachodni, Błonie
  • Powierzchnia:
    121 m2
  • Cena za m2:
    7 020 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Do sprzedaży segment w Bloniu

powiat warszawski zachodni, Błonie, Harcerska
850 000 zł
Szczegóły
powiat wyszkowski, Dębienica, Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha
1 400 000 zł

Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha

powiat wyszkowski, Dębienica
  • Powierzchnia:
    282 m2
  • Cena za m2:
    4 959 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha

powiat wyszkowski, Dębienica
1 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Piękna działka Warszawa Wawer Radość
2 500 000 zł

Piękna działka Warszawa Wawer Radość

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    1 684 m2
  • Cena za m2:
    1 484 zł

Piękna działka Warszawa Wawer Radość

Warszawa, Wawer Radość, Planetowa
2 500 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Przestronny dom z funkcjonalnym układem
1 700 000 zł

Przestronny dom z funkcjonalnym układem

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    9 444 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przestronny dom z funkcjonalnym układem

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Wiślana
1 700 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dom z potencjałem 3 niezależnych mieszkań Łomianki
1 950 000 zł

Dom z potencjałem 3 niezależnych mieszkań Łomianki

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    229 m2
  • Cena za m2:
    8 515 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom z potencjałem 3 niezależnych mieszkań Łomianki

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Stanisława Konarskiego
1 950 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Serock, Serock – dom dwulokalowy na dużej działce 1000 m²
1 360 000 zł

Serock – dom dwulokalowy na dużej działce 1000 m²

powiat legionowski, Serock
  • Powierzchnia:
    222 m2
  • Cena za m2:
    6 126 zł
  • Liczba pokoi:
    8

Serock – dom dwulokalowy na dużej działce 1000 m²

powiat legionowski, Serock, Czesława Niemena
1 360 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Mieszkanie bezczynszowe w Łomiankach
670 000 zł

Mieszkanie bezczynszowe w Łomiankach

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    13 060 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie bezczynszowe w Łomiankach

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Włościańska
670 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, 3 pokoje Stare Miasto ul. Krzywe Koło 64,1m2
1 690 000 zł

3 pokoje Stare Miasto ul. Krzywe Koło 64,1m2

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    26 365 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje Stare Miasto ul. Krzywe Koło 64,1m2

Warszawa, Śródmieście, Krzywe Koło
1 690 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.