3 pokoje Stare Miasto ul. Krzywe Koło 64,1m2

Warszawa, Śródmieście, Krzywe Koło
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 690 000 zł
Numer oferty
34964553688 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
26 365 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2/3
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2026-05-22
Rok budowy
1953
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

Według warszawskiej legendy to właśnie w tej kamienicy przy ul. Krzywe Koło miał mieszkać Bazyliszek, a sam budynek - po zniszczeniach II wojny światowej - został pieczołowicie odbudowany w latach 50. XX wieku według zachowanych projektów i historycznej dokumentacji.

Krzywe Koło 2/4 | widok na Wisłę | 3,5 m wysokości | 3 pokoje | antresola
Są adresy, które się kupuje I są takie, o których się marzy.
To mieszkanie znajduje się przy ulicy Krzywe Koło 2/4 - w jednej z najcichszych, najbardziej klimatycznych części warszawskiej Starówki, z której z okien rozpościera się przepiękny widok na Wisłę.
Zadbana powojenna kamienica z lat 50., odbudowana z dbałością o detal i klimat miejsca.
ATUTY:
✔ wysokość 3,5 m2
✔ obłędny widok na Wisłę
✔ 3 pokoje, zachowana stara oryginalna stolarka, mosiężne okucia
✔ ciche mieszkanie, okna wychodzą na dziedziniec
✔ 2 piętro, hol jedynie 7 m2 !!!
✔ 64 m² z przestronnym salonem ponad 25 metrowym
✔ Sypialnia z wysoką, zabudowaną szafą (do sufitu)
✔ Trzeci pokój z antresolą - idealny na gabinet, pokój gościnny lub dodatkową sypialnią dla dzieci
✔ Duża łazienka z oknem, ogrzewaniem podłogowym z ogrzewaniem miejskim bez dodatkowych opłat - po remoncie 4 lata temu
✔ Widna kuchnia z pełnym AGD
✔ Przynależna piwnica
Wnętrze przeszło remont kilka lat temu - jest zadbane, gotowe do zamieszkania.
Detale, które budują wartość:
- Oryginalne, drewniane zabytkowe okna w bardzo dobrym stanie