Wyniki wyszukiwania

Ofert: 695

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe, Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte
1 065 000 zł

Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    18 371 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Trzy pokoje | ogródek | osiedle zamknięte

Warszawa, Praga-Południe, Mińska
1 065 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 2 pok./kamienica po remoncie/mieszkanie do remontu
649 000 zł

2 pok./kamienica po remoncie/mieszkanie do remontu

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    15 452 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok./kamienica po remoncie/mieszkanie do remontu

Warszawa, Praga-Południe, Stanisława Augusta
649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie
1 240 000 zł

Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    17 464 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Marii Rodziewiczówny
1 240 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję
540 000 zł

Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    16 167 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję

Warszawa, Praga-Południe, Jarocińska
540 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada
2 140 000 zł

5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    140 m2
  • Cena za m2:
    15 285 zł
  • Liczba pokoi:
    5

5 pokoi na Gocławiu | Cicho | CH Promenada

Warszawa, Praga-Południe, Władysława Witwickiego
2 140 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Widok na zieleń / Osiedle Saska / 2 x parking
926 600 zł

Widok na zieleń / Osiedle Saska / 2 x parking

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    20 500 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Widok na zieleń / Osiedle Saska / 2 x parking

Warszawa, Praga-Południe, Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
926 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 2 pokoje 38m2 | balkon | garaż PRAGA
759 000 zł

2 pokoje 38m2 | balkon | garaż PRAGA

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    19 760 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje 38m2 | balkon | garaż PRAGA

Warszawa, Praga-Południe, Mlądzka
759 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa | 4 pokoje | okazja | poddasze
1 700 000 zł

Saska Kępa | 4 pokoje | okazja | poddasze

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    94 m2
  • Cena za m2:
    18 085 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Saska Kępa | 4 pokoje | okazja | poddasze

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Międzynarodowa
1 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, Złote 2. Piętro | Widna Kuchnia | 4 min do Ronda W
489 000 zł

Złote 2. Piętro | Widna Kuchnia | 4 min do Ronda W

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    23 m2
  • Cena za m2:
    21 104 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Złote 2. Piętro | Widna Kuchnia | 4 min do Ronda W

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Zagójska
489 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.
1 550 000 zł

Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    101 m2
  • Cena za m2:
    15 310 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Liwiecka
1 550 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.