Saska Kępa | 4 pokoje | okazja | poddasze

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Międzynarodowa
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 700 000 zł
Numer oferty
34964544030 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
94 m2
Cena za m2
18 085 zł / m2
Liczba pokoi
4
Piętro
5/5
Typ budynku
Wolnostojący
Liczba wind
1
Dostępne od
2026-04-28
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
1958
Liczba sypialni
3

Opis nieruchomości

Klimatyczne i przestronne mieszkanie na Saskiej Kępie - w jednej z najbardziej charakterystycznych i cenionych części Warszawy. Położone na 5., ostatnim piętrze budynku z windą, zapewnia poczucie prywatności i komfort codziennego życia.

Dwustronny układ z trzema niezależnymi sypialniami oraz dużą strefą dzienną z kuchnią tworzy miejsce dla osób, które cenią przestrzeń, funkcjonalność i swobodę. Mieszkanie jest zadbane i gotowe do zamieszkania, oferując ok. 94 m² rzeczywistej powierzchni użytkowej (w KW 80,3 m² - wg starych norm).

Saska Kępa to zielone, kameralne uliczki oraz wyjątkowa atmosfera dzielnicy, a jednocześnie bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. W kilka minut spacerem dotrzemy do ul. Francuskiej - serca dzielnicy, pełnego klimatycznych knajpek, kawiarni i restauracji. W niedalekiej odległości mieści się również Park Skaryszewski, jeden z najpiękniejszych parków Warszawy, wielokrotnie doceniany w prestiżowych konkursach. Na mecze, czy koncerty możemy chodzić pieszo, ponieważ Stadion Narodowy znajduje się w odległości mniej niż 2 km!

To propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać w mieście, ale z klimatem i bez pośpiechu.