Wyniki wyszukiwania

Ofert: 694

Zmień widok:
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie z ogródkiem przy metrze Bemowo
1 090 000 zł

Mieszkanie z ogródkiem przy metrze Bemowo

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    21 869 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie z ogródkiem przy metrze Bemowo

Warszawa, Bemowo, Gen. Tadeusza Pełczyńskiego
1 090 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, BEMOWO metro Lazurowa_ potencjał na 3 pokoje
999 000 zł

BEMOWO metro Lazurowa_ potencjał na 3 pokoje

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    16 262 zł
  • Liczba pokoi:
    2

BEMOWO metro Lazurowa_ potencjał na 3 pokoje

Warszawa, Bemowo, Górczewska
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Chrzanów, Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m²
1 900 000 zł

Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m²

Warszawa, Bemowo Chrzanów
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    22 198 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m²

Warszawa, Bemowo Chrzanów, Batalionów Chłopskich
1 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Stan deweloperski w kameralnej inwestycji | Lazuro
895 000 zł

Stan deweloperski w kameralnej inwestycji | Lazuro

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    16 166 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Stan deweloperski w kameralnej inwestycji | Lazuro

Warszawa, Bemowo, Sternicza
895 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 4-pokojowe mieszkanie ul.Anieli Krzywoń
865 000 zł

4-pokojowe mieszkanie ul.Anieli Krzywoń

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    12 059 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4-pokojowe mieszkanie ul.Anieli Krzywoń

Warszawa, Bemowo, Anieli Krzywoń
865 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie 65 m2, 3 pok, Gotowe do zamieszkania!
975 000 zł
945 000 zł

Mieszkanie 65 m2, 3 pok, Gotowe do zamieszkania!

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    14 516 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 65 m2, 3 pok, Gotowe do zamieszkania!

Warszawa, Bemowo, Karabeli
975 000 zł
945 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, 3-4 pokoje 2005 Oświatowa / Bemowo
1 229 000 zł

3-4 pokoje 2005 Oświatowa / Bemowo

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    15 940 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-4 pokoje 2005 Oświatowa / Bemowo

powiat Warszawa, Warszawa, Oświatowa
1 229 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Nowoczesne 3 pokoje tuż przy METRZE! | Lazurowa 15
1 230 000 zł

Nowoczesne 3 pokoje tuż przy METRZE! | Lazurowa 15

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    21 380 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Nowoczesne 3 pokoje tuż przy METRZE! | Lazurowa 15

Warszawa, Bemowo, Lazurowa
1 230 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 2024 Generalny Remont | 3 pokoje | 66 m²
1 178 894 zł

2024 Generalny Remont | 3 pokoje | 66 m²

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    17 900 zł
  • Liczba pokoi:
    3

2024 Generalny Remont | 3 pokoje | 66 m²

Warszawa, Bemowo, Narwik
1 178 894 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Komfortowy apartament z garażem - Bemowo, Warszawa
1 230 000 zł

Komfortowy apartament z garażem - Bemowo, Warszawa

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    15 940 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Komfortowy apartament z garażem - Bemowo, Warszawa

Warszawa, Bemowo, Antoniego Kocjana
1 230 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.