Wyniki wyszukiwania

Ofert: 694

Zmień widok:
Warszawa, Bemowo, Bemowo mieszkanie na ostatnim piętrze
890 000 zł

Bemowo mieszkanie na ostatnim piętrze

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    12 917 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bemowo mieszkanie na ostatnim piętrze

Warszawa, Bemowo, Mieczysława Wolfkego
890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Jelonki Północne, Mieszkanie na sprzedaż
670 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki Północne
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    13 373 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki Północne, Gen. Waleriana Czumy
670 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Jelonki, Nowoczesne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Winda |
830 000 zł

Nowoczesne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Winda |

Warszawa, Bemowo Jelonki
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    19 975 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowoczesne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Winda |

Warszawa, Bemowo Jelonki, Drogomilska
830 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie na sprzedaż
2 799 846 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    189 m2
  • Cena za m2:
    14 814 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich
2 799 846 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, 3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo
919 000 zł
899 000 zł

3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    13 559 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Jana Blatona
919 000 zł
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów
1 999 000 zł

Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    104 m2
  • Cena za m2:
    19 206 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów

Warszawa, Bemowo
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Bemowo I 3 pokoje I duży balkon I cicha okolica I
860 000 zł
839 000 zł

Bemowo I 3 pokoje I duży balkon I cicha okolica I

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    13 254 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bemowo I 3 pokoje I duży balkon I cicha okolica I

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Widawska
860 000 zł
839 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Jelonki, Mieszkanie na sprzedaż
735 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    14 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki, Mjr. Henryka Sucharskiego
735 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Jelonki, Mieszkanie na sprzedaż
739 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    14 211 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki, Mjr. Henryka Sucharskiego
739 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Tuż przy parku | Obok metra | Wygodny układ
1 270 000 zł

Tuż przy parku | Obok metra | Wygodny układ

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    81 m2
  • Cena za m2:
    15 506 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Tuż przy parku | Obok metra | Wygodny układ

Warszawa, Bemowo, Jana Olbrachta
1 270 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.