Wyniki wyszukiwania

Ofert: 694

Zmień widok:
Warszawa, Ursus, Kawalerka z osobną kuchnią i balkonem URSUS
497 000 zł

Kawalerka z osobną kuchnią i balkonem URSUS

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    14 978 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka z osobną kuchnią i balkonem URSUS

Warszawa, Ursus, Kazimierza Pużaka
497 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, URSUS, UL. GÓRNA DROGA
599 000 zł

URSUS, UL. GÓRNA DROGA

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    11 377 zł
  • Liczba pokoi:
    2

URSUS, UL. GÓRNA DROGA

Warszawa, Ursus, Górna Droga
599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, 2 pok./jasne, do wprowadzenia/garaż
600 000 zł

2 pok./jasne, do wprowadzenia/garaż

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    16 085 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok./jasne, do wprowadzenia/garaż

Warszawa, Ursus, Tomcia Palucha
600 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, 3/4 pokoje, świetny dojazd do centrum Warszawy
710 000 zł

3/4 pokoje, świetny dojazd do centrum Warszawy

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    58 m2
  • Cena za m2:
    12 241 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3/4 pokoje, świetny dojazd do centrum Warszawy

Warszawa, Ursus, Orląt Lwowskich
710 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, Piekny widok na Centrum, duża antresola
1 095 000 zł

Piekny widok na Centrum, duża antresola

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    80 m2
  • Cena za m2:
    13 626 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Piekny widok na Centrum, duża antresola

Warszawa, Ursus, Skoroszewska
1 095 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus Gołąbki, Kawalerka na Ursusie gotowa do wprowadzenia
655 000 zł

Kawalerka na Ursusie gotowa do wprowadzenia

Warszawa, Ursus Gołąbki
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    18 347 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka na Ursusie gotowa do wprowadzenia

Warszawa, Ursus Gołąbki, Warszawska
655 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus Szamoty, Stylowa kawalerka z dużym balkonem | Ursus Szamoty
540 000 zł

Stylowa kawalerka z dużym balkonem | Ursus Szamoty

Warszawa, Ursus Szamoty
  • Powierzchnia:
    30 m2
  • Cena za m2:
    17 504 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Stylowa kawalerka z dużym balkonem | Ursus Szamoty

Warszawa, Ursus Szamoty, Edwarda Habicha
540 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Mieszkanie na sprzedaż
895 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    13 253 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Pirenejska
895 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Blisko planowanej M2, świetne pod inwestycje
656 750 zł

Blisko planowanej M2, świetne pod inwestycje

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    18 500 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Blisko planowanej M2, świetne pod inwestycje

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich
656 750 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Wysoki standard | 2 pokoje | metro
1 150 000 zł