Wyniki wyszukiwania

Ofert: 721

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Atrakcyjny apartament w budynku z basenem
3 161 600 zł

Atrakcyjny apartament w budynku z basenem

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    166 m2
  • Cena za m2:
    19 000 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Atrakcyjny apartament w budynku z basenem

Warszawa, Mokotów, Jana Iii Sobieskiego
3 161 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Apartament premium Stara Miłosna gotowy do zamiesz
2 399 999 zł

Apartament premium Stara Miłosna gotowy do zamiesz

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    166 m2
  • Cena za m2:
    14 434 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament premium Stara Miłosna gotowy do zamiesz

Warszawa, Wesoła, Fabryczna
2 399 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras
6 480 000 zł

Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    165 m2
  • Cena za m2:
    39 272 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras

Warszawa, Wilanów Zawady, Syta
6 480 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Mieszkanie na sprzedaż
3 460 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    164 m2
  • Cena za m2:
    20 974 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wilanów, Adama Branickiego
3 460 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Zapraszam
2 280 000 zł

Zapraszam

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    162 m2
  • Cena za m2:
    14 022 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Zapraszam

Warszawa, Wawer, Mrówcza
2 280 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Apartament z tarasami metro Kondratowicza winda
2 679 000 zł

Apartament z tarasami metro Kondratowicza winda

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    16 691 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament z tarasami metro Kondratowicza winda

Warszawa, Targówek, Malborska
2 679 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród
2 280 000 zł

Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    14 250 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Saska Kępa, 160 m2, 5 pokojów, ogród

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Jakubowska
2 280 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Apartament w koronach drzew przy Dominikańskiej
2 200 000 zł

Apartament w koronach drzew przy Dominikańskiej

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    13 750 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Apartament w koronach drzew przy Dominikańskiej

Warszawa, Mokotów, Aleja Wilanowska
2 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Henryków, Przestronne 5 pokoi - idealne dla rodziny
1 280 000 zł

Przestronne 5 pokoi - idealne dla rodziny

Warszawa, Białołęka Henryków
  • Powierzchnia:
    158 m2
  • Cena za m2:
    8 101 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przestronne 5 pokoi - idealne dla rodziny

Warszawa, Białołęka Henryków, Krzysztofa Kiersnowskiego
1 280 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Muranów, Mieszkanie dla rodziny 2+3
2 420 000 zł

Mieszkanie dla rodziny 2+3

Warszawa, Śródmieście Muranów
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    16 058 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Mieszkanie dla rodziny 2+3

Warszawa, Śródmieście Muranów, Aleja Jana Pawła Ii
2 420 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.