Apartament w koronach drzew przy Dominikańskiej

Warszawa, Mokotów, Aleja Wilanowska
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 200 000 zł
Numer oferty
34964550372 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
13 750 zł / m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3/3
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2026-04-23
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca parkingowe podziemne, Miejsca w garażu
Rok budowy
1995
Liczba sypialni
3

Opis nieruchomości

Przestronny apartament  na poddaszu nowoczesnej  kamienicy. Świetnie rozplanowane funkcje, jeden poziom plus mała antresola.
Dla energicznej  rodziny szukającej przestrzeni z oddechem, czegoś więcej niż pudełkowy apartament z katalogu dewelopera. 
3 sypialnie, wspaniała  garderoba główna od renomowanej firmy Dawidczyk, dużo szaf ubraniowych.
Atrakcyjny i rozkładowy, ma wiele autorskich udogodnień ( antresola, garderoba przy sypialni jest perfekcyjnie zaplanowana, spiżarnia i mnogość zabudów).
Główna łazienka ma wannę, prysznic i zabudowę pralni. 

Przestrzenie  wspólne  mają wyskość 2 kondygnacji i oddech. Skosy są łagodne i wszystkie powierzchnie funkcjonalne są dobrze dostępne  także dla osób wysokich.. Drewniane podłogi w zadbanym stanie, ewentualnie do przelakierowania. 

Sypialnia główna z oknami na ogród i porcelanowym kominkiem. Możliwość przywrócenia tarasu,który jest w pierwotnym planie ( wystarczy zgłoszenie).
1 Duża sypialnia dziecięca z zabudowami ( widok na dachy osiedla  i Warszawę oraz  korony drzew),
2 Mniejsza sypialnia dziecięca/ gabinet  - z łazienką   ,  z widokiem na korony drzew.

Winda, Klimatyzacja , prywatny, zamykany garaż i  duża piwnica w przyziemiu.
Teren chroniony, z wewnętrznym   ogrodem i placem zabaw dla maluchów. Osiedle rozciąga się na skarpie przy Dominikańskiej , zatopione jest w wyrośniętej zieleni. Dobry klimat i ochrona przed halasem.