Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, 240m2, mieszkanie do remontu, Mokotów, Sułkowicka
3 800 000 zł

240m2, mieszkanie do remontu, Mokotów, Sułkowicka

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    15 833 zł
  • Liczba pokoi:
    7

240m2, mieszkanie do remontu, Mokotów, Sułkowicka

Warszawa, Mokotów, Sułkowicka
3 800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Mieszkanie na sprzedaż
480 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    2 000 zł
  • Liczba pokoi:
    16

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ
480 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Solec, Apartament klasy premium w centrum Warszawy
6 150 000 zł

Apartament klasy premium w centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście Solec
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    25 625 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Apartament klasy premium w centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście Solec, Czerniakowska
6 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, 10 już wynajętych pokoi | Metro Marymont |KW|Winda
2 580 000 zł

10 już wynajętych pokoi | Metro Marymont |KW|Winda

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    234 m2
  • Cena za m2:
    10 998 zł
  • Liczba pokoi:
    12

10 już wynajętych pokoi | Metro Marymont |KW|Winda

Warszawa, Żoliborz, Włościańska
2 580 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Apartament MOKOTÓW 209m 5 pokojowe luksus design
5 499 000 zł

Apartament MOKOTÓW 209m 5 pokojowe luksus design

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    209 m2
  • Cena za m2:
    26 311 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Apartament MOKOTÓW 209m 5 pokojowe luksus design

Warszawa, Mokotów, Potoki
5 499 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sielce, Penthouse | Mokotów | Łazienki Królewskie
7 550 000 zł

Penthouse | Mokotów | Łazienki Królewskie

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    207 m2
  • Cena za m2:
    36 473 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Penthouse | Mokotów | Łazienki Królewskie

Warszawa, Mokotów Sielce, Iwicka
7 550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Rakowiec, Wyjątkowy apartament przy Racławickiej
3 300 000 zł

Wyjątkowy apartament przy Racławickiej

Warszawa, Ochota Rakowiec
  • Powierzchnia:
    205 m2
  • Cena za m2:
    16 027 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Wyjątkowy apartament przy Racławickiej

Warszawa, Ochota Rakowiec, Racławicka
3 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
2 200 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    203 m2
  • Cena za m2:
    10 837 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, Aleja Niepodległości
2 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Przestronny segment dla dużej rodziny
2 249 000 zł

Przestronny segment dla dużej rodziny

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    11 245 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Przestronny segment dla dużej rodziny

Warszawa, Wawer
2 249 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz Stary Żoliborz, Połowa miejskiej Willi Stary Żoliborz, dwa poziomy
3 700 000 zł

Połowa miejskiej Willi Stary Żoliborz, dwa poziomy

Warszawa, Żoliborz Stary Żoliborz
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    18 500 zł
  • Liczba pokoi:
    8

Połowa miejskiej Willi Stary Żoliborz, dwa poziomy

Warszawa, Żoliborz Stary Żoliborz
3 700 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.