Przestronny segment dla dużej rodziny

Warszawa, Wawer
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 249 000 zł
Numer oferty
34964532982 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
11 245 zł / m2
Liczba pokoi
6
Piętro
parter/2
Typ budynku
Szeregowy
Liczba poziomów
2
Dostępne od
2026-01-01
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu
Materiał budowlany
pustak
Rok budowy
2018
Liczba sypialni
5

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 198 m² z ogródkiem 50 m², położony przy ul. Zielony Las w warszawskim Wawrze.

Nieruchomość jest częścią kameralnego osiedla Forest Estate, które wyróżnia się zamkniętą, bezpieczną formułą oraz wyjątkowym położeniem - tuż przy terenach Natura 2000. To idealny wybór dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą, nie rezygnując z bliskości miasta.

Atuty:
- salon z kominkiem i wyjściem do prywatnego ogródka - idealne miejsce na kawę czy spotkania z bliskimi
- ogrzewanie podłogowe (parter + łazienka na piętrze) dla pełnego komfortu
- łącznie 5 sypialni, 2 łazienki, garderoba i praktyczne schowki
- garaż na 1 samochód + podjazd na 2 auta, dodatkowe pomieszczenie gospodarcze,
- poddasze z instalacją pod klimatyzację i dużą przestrzenią do aranżacji
- system alarmowy, nowoczesne oświetlenie LED

Rozkład:

Parter: przestronny salon z kominkiem, jadalnia z otwartą kuchnią w zabudowie, spiżarnia, toaleta, wiatrołap z szafą; wyjście na ogród (50 m²)
Piętro: 3 sypialnie (w tym jedna z balkonem), garderoba, łazienka z prysznicem, praktyczny schowek, zabudowane szafy
Poddasze użytkowe: 2 pokoje, łazienka z prysznicem i pralko-suszarką, miejsce do suszenia, dwa duże schowki

Co znajdziesz w okolicy?