Wyniki wyszukiwania

Ofert: 720

Zmień widok:
Warszawa, Wola, Przytulne i Funkcjonalne na ostatnim piętrze !
1 489 000 zł

Przytulne i Funkcjonalne na ostatnim piętrze !

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    22 223 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przytulne i Funkcjonalne na ostatnim piętrze !

Warszawa, Wola, Gumińska
1 489 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami
799 000 zł

Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    11 973 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwustronne mieszkanie z dwoma ogródkami

powiat piaseczyński, Piaseczno, Owocowy Sad
799 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, 3 - pokojowe przytulne mieszkanie
795 000 zł

3 - pokojowe przytulne mieszkanie

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    11 981 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 - pokojowe przytulne mieszkanie

powiat piaseczyński, Piaseczno, Nefrytowa
795 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, 3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo
919 000 zł
899 000 zł

3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    13 559 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | doskonała lokalizacja | Bemowo

Warszawa, Bemowo Bemowo-Lotnisko, Jana Blatona
919 000 zł
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Stara Ochota, 3 z potencjałem na 4/idealne pod inwestycję
861 000 zł

3 z potencjałem na 4/idealne pod inwestycję

Warszawa, Ochota Stara Ochota
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    12 988 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 z potencjałem na 4/idealne pod inwestycję

Warszawa, Ochota Stara Ochota, Szczęśliwicka
861 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Gotowe do wprowadzenia!3 pokoje, Warszawa-Targówek
880 000 zł

Gotowe do wprowadzenia!3 pokoje, Warszawa-Targówek

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    13 327 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe do wprowadzenia!3 pokoje, Warszawa-Targówek

Warszawa, Targówek, Płońska
880 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie sprzedam
1 095 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie sprzedam

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    16 590 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie sprzedam

Warszawa, Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
1 095 000 zł
Szczegóły
1 095 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie sprzedam

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    66 m2
  • Cena za m2:
    16 590 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie sprzedam

Warszawa, Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
1 095 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Wysoki, 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem
849 000 zł

3 pokojowe mieszkanie z potencjałem

Warszawa, Wilanów Wysoki
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    12 867 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokojowe mieszkanie z potencjałem

Warszawa, Wilanów Wysoki, Jana Iii Sobieskiego
849 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 2024 Generalny Remont | 3 pokoje | 66 m²
1 178 894 zł

2024 Generalny Remont | 3 pokoje | 66 m²

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    17 900 zł
  • Liczba pokoi:
    3

2024 Generalny Remont | 3 pokoje | 66 m²

Warszawa, Bemowo, Narwik
1 178 894 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.