Wyniki wyszukiwania

Ofert: 720

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów Służewiec, Mieszkanie na sprzedaż
1 325 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Mokotów Służewiec
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    18 469 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Mokotów Służewiec, Obrzeżna
1 325 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 4-pokojowe mieszkanie ul.Anieli Krzywoń
865 000 zł

4-pokojowe mieszkanie ul.Anieli Krzywoń

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    12 059 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4-pokojowe mieszkanie ul.Anieli Krzywoń

Warszawa, Bemowo, Anieli Krzywoń
865 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Funkcjonalny lokal w ścisłym centrum Warszawy
1 928 000 zł

Funkcjonalny lokal w ścisłym centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    26 889 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Funkcjonalny lokal w ścisłym centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście, Bagno
1 928 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w zielonym Wilanow
1 361 850 zł

3-pokojowe mieszkanie z tarasem w zielonym Wilanow

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    18 999 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie z tarasem w zielonym Wilanow

Warszawa, Wilanów Zawady, Jara
1 361 850 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Wyjątkowe 3 pokoje, 2 balkony, 2 łazienki
1 399 000 zł

Wyjątkowe 3 pokoje, 2 balkony, 2 łazienki

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    19 593 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowe 3 pokoje, 2 balkony, 2 łazienki

Warszawa, Wilanów, Aleja Wilanowska
1 399 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Atrakcyjne mieszkanie/Metro Płocka 100 m
1 069 428 zł

Atrakcyjne mieszkanie/Metro Płocka 100 m

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    14 999 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Atrakcyjne mieszkanie/Metro Płocka 100 m

Warszawa, Wola, Skierniewicka
1 069 428 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie
1 240 000 zł

Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    17 464 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Aura Sky| Słoneczne wnętrze| Ciche mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Marii Rodziewiczówny
1 240 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Mieszkanie na sprzedaż
910 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    12 981 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Targówek, Biruty
910 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Na sprzedaż 3 pokoje Praga-Południe Gocław.
930 000 zł

Na sprzedaż 3 pokoje Praga-Południe Gocław.

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    13 285 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Na sprzedaż 3 pokoje Praga-Południe Gocław.

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Władysława Umińskiego
930 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Słoneczne / Przy Fortach Bema / Dwustronne
980 000 zł

Słoneczne / Przy Fortach Bema / Dwustronne

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    69 m2
  • Cena za m2:
    14 182 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Słoneczne / Przy Fortach Bema / Dwustronne

Warszawa, Bemowo, Widawska
980 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.