Wyniki wyszukiwania

Ofert: 720

Zmień widok:
Warszawa, Targówek, 3 pokoje po remoncie z tarasem Parter Targówek
955 000 zł

3 pokoje po remoncie z tarasem Parter Targówek

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    13 078 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje po remoncie z tarasem Parter Targówek

Warszawa, Targówek, Płońska
955 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Filtry, 3 pokoje, kamienica z zielonym patio, Koszykowa
1 650 000 zł

3 pokoje, kamienica z zielonym patio, Koszykowa

Warszawa, Ochota Filtry
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    22 602 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje, kamienica z zielonym patio, Koszykowa

Warszawa, Ochota Filtry, Koszykowa
1 650 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, 3 pokoje z panoramicznym widokiem | 73 m²| Bielany
1 450 000 zł

3 pokoje z panoramicznym widokiem | 73 m²| Bielany

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    19 923 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje z panoramicznym widokiem | 73 m²| Bielany

Warszawa, Bielany, Wólczyńska
1 450 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Osiedle Mangalia Idealne dla rodziny !
1 299 000 zł

Osiedle Mangalia Idealne dla rodziny !

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    17 860 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Osiedle Mangalia Idealne dla rodziny !

Warszawa, Mokotów, Aleja Gen. Władysława Sikorskiego
1 299 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Natolin, Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche
1 439 280 zł

Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche

Warszawa, Ursynów Natolin
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    19 990 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche

Warszawa, Ursynów Natolin, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 439 280 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do aranżacji
784 800 zł

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do aranżacji

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    10 900 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do aranżacji

Warszawa, Praga-Południe, Igańska
784 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Stary Żoliborz, Przytulny strych z widokiem
1 440 000 zł

Przytulny strych z widokiem

Warszawa, Stary Żoliborz
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    20 000 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przytulny strych z widokiem

Warszawa, Stary Żoliborz, Juliusza Słowackiego
1 440 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Apartament z widokiem na centrum Warszawy
1 790 000 zł

Apartament z widokiem na centrum Warszawy

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    24 861 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Apartament z widokiem na centrum Warszawy

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka
1 790 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Industrialny Szyk w Sercu Browarów Warszawskich
2 860 000 zł

Industrialny Szyk w Sercu Browarów Warszawskich

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    39 722 zł
  • Liczba pokoi:
    72

Industrialny Szyk w Sercu Browarów Warszawskich

Warszawa, Wola, Krochmalna
2 860 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Funkcjonalny apartament | Unique Tower
2 100 000 zł

Funkcjonalny apartament | Unique Tower

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    29 182 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Funkcjonalny apartament | Unique Tower

Warszawa, Wola, Grzybowska
2 100 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.